Комітет Арбітрів ФФЧО підвів підсумки 2018 року

Цього тижня підбивав підсумки 2018 року Комітет Арбітрів Федерації футболу Чернівецької області. Суддівське буковинське свято розпочалося із самого різдвяного ранку – 25 грудня – передноворічним турніром з футзалу КА ФФЧО, в якому взяли участь шість команд.

П’ять із них були зформовані з діючих арбітрів області відповідно до того, які змагання вони обслуговують – «Професійна ліга», «Регіональні арбітри», «Футзал», «ДЮФЛ» і «Молоді таланти + дівчата», а шостим учасником, такою собі «темною конячкою», стала єдина жіноча команда Чернівецької області, яка приймає участь у Чемпіонаті України – «Буковинська надія».

Змагання арбітрів проходили у Великокучурівській ЗОШ. Команди-учасниці були поділені на дві групи і посіли такі місця:

Група «А»: 1. «Професійна ліга» 2. «Футзал» 3. «Буковинська надія»

Група «Б»: 1. «ДЮФЛ» 2. «Регіональні арбітри» 3. «Молоді таланти + дівчата»

В матчі за 5-6 місця «Буковинська надія» перемогла «Молодих талантів», поєдинок за 3-4 місця між «Футзалом» і «Регіональними арбітрами» приніс перемогу «регіоналам», а в фіналі «ДЮФЛ» по пенальті здолала «Професійну лігу» і, таким чином, стала переможцем турніру.

Після цього у святковій обстановці відбулося нагородження кращих арбітрів, спостерігачів та інспекторів, яке проводили голова КА ФФЧО Юрій Мосейчук, голова ФФЧО Василь Орлецький і заступник голови ФФЧО Сергій Задорожняк.

«Цей рік у буковинському футболі був важким і насиченим, але наші арбітри провели йогона високому рівні і достойно справилися з усіма поставленими перед ними завданнями», – зазначив Сергій Задорожняк.

Василь Орлецький у свою чергу відмітив вдалу роботу буковинських арбітрів не тільки під час внутрішніх змагань, а й під час Всеукраїнських та міжнародних турнірів, а також зауважив про відсутність претензій до суддівства протягом усього сезону.