“Кубок буковинських зірок” – у “зірок” чернівецького “Дрім-Тіму”!

DSC_1650

Останнім акордом футбольного сезону 2016 року для Буковини став турнір, що вже встиг стати традиційним. Це – Турнір закриття футбольного сезону Чернівецької області 2016 р., або, як його ще називають, «Кубок буковинських зірок», оскільки його зформовано з кращих команд року – переможців найвагоміших турнірів.

DSC_1610

Цього разу учасниками зіркового кубку стали: ФК «Волока» – Чемпіон Чернівецької області, ФК «Дрім-Тім» Чернівці – володар Кубку м.Чернівці, ФК «Рукшин» – переможець «Ліги чемпіонів Чернівецької області» та ФК «Тереблече» – володар «Суперкубку Буковинських річок».

DSC_1601

Баталії турніру проводилися на полі чернівецького ФОК «Олімпія» протягом двох днів. У півфіналах зустрілися ФК «Дрім-Тім» з ФК «Волока», а другу пару склали ФК «Рукшин» та ФК «Тереблече».

DSC_1640

Якщо в першій парі долю фіналіста вирішив один єдиний м’яч, який «Команда мрії» забила у ворота волочан і перемогла, то під час другого півфінального двобою глядачам сумувати не прийшлося.

DSC_1638

Так, мінімальний рахунок було зафіксовано і тут, проте воротарі обидвох команд-суперниць п’ять разів діставали «шкіряного» зі своїх сіток. У підсумку з рахунком 3:2 переміг представник Хотинського району – ФК «Рукшин» і, таким чином, вдруге протягом цього сезону вийшов до фіналу турніру під егідою Чернівецької обласної федерації футболу!

DSC_1639

У фіналі ж, зважаючи на по-справжньому зірковий склад «Дрім-Тіму», за який цього разу «бігала» ціла «когорта» колишніх гравців «Буковини», в тому числі й тих, які добряче пограли у Прем’єр та Першій вітчизняних лігах, а також і за кордоном, у команди з хотинщини шансів просто не було.

DSC_1646

Хоча по грі «Рукшин» виглядав більше ніж достойно проти сильнішого суперника і часом тримав ініціативу у своїх руках. Були й атаки, були можливості забити, та майстерність дрімтімівців все ж далася взнаки. І фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Команди мрії» з рахунком 2:0 і чернівецький «Дрім-Тім» став володарем «Кубку буковинських зірок»-2016!

DSC_1670

Сподіваємося, що сезон-2017 для Буковини буде не менш цікавим та плідним, конкуренція за право бути першими у всіх турнірах буде високою і буковинські глядачі на всіх полях і стадіонах Чернівецької області побачать багато якісного та цікавого футболу!

DSC_1655