Кубок ліги-2019 здобуває ФК “Магістраль” з Михайлівки!

13 жовтня, у неділю, міський стадіон у Глибоці приймав перший в історії буковинського аматорського футболу фінал Кубку Ліги. Турнір було започатковано саме цього року, разом із реорганізацією структури обласного футболу, і за перший титул володаря Кубку ліги билися представники саме Глибоцького району – друголігові ФК «Кам’янка» і ФК «Магістраль» з Михайлівки.

Вийшло так, що Глибока цього дня «храмувала», та ще й до того отримала від обласної федерації футболу такий цікавий футбольний подарунок! До речі, вдруге протягом нинішнього року, адже в День міста у Глибоці пройшов фінал Кубку Чернівецької області!

 Цікаво, що напередодні «Кам’янка» офіційно стала переможцем Першості Чернівецької області серед команд Другої ліги й заслужено заробила право на підвищення в класі на сезон-2020, а от «Магістраль» наразі претендує на друге-третє місце і команді з Михайлівки ще належить поборотися за свій кінцевий сезонний результат.

У будь-якому випадку інтрига напередодні матчу була ще та: грають представники одного й того самого району, на центральному стадіоні району, де «Кам’янка» мріє про «золотий дубль»-2019, а «Магістраль», враховуючи доволі солідний склад команди, теж хоче здобути перший у своїй історії офіційний трофей!

«Кам’янка» домінувала у Другій лізі протягом усього сезону, і, звичайно, вважала себе головним фаворитом фіналу, але «Магістраль», маючи у своєму складі досвідчених гравців, із цим, звичайно, не погодилася. Хороші шанси відзначитися у першому таймі мали як одні, так і інші, але гол глядачі побачили лише один, та й той з пенальті: це кам’янчани заробили стовідсоткову «точку» і вдало її реалізували.

Початок другого тайму став для багатьох уболівальників «Кам’янки» заздалегідь переможним: команда вже на другій хвилині подвоїла рахунок і впевнено рухалася до омріяного трофею. Та сталося зовсім не так: досвідчена «Магістраль» не тільки скоротила розрив, забивши першого м’яча, а й у кінці кінців зрівняла рахунок у матчі.

Справа таким чином дійшла до серії післяматчевих пенальті, в якій з рахунком 5:3 перемогла «Магістраль» і здобула почесний трофей, перший Кубок Ліги в історії аматорського футболу Чернівецької області! Зауважимо, що команда існує всього навсього три роки, але протягом цього часу постійно додає у грі і ось дійшла до першого свого успіху у змаганнях під егідою Федерації футболу Чернівецької області.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО