Кубок області з міні-футболу: Зона “А”. Переможець – ФК “Чагор”

В зоні «А» обласного міні-футболу вчора відбувся фінальний матч зонального Кубку Чернівецької області сезону-2021. Без сумнівів, у фінал вийшли дві дуже потужні команди, і передбачити перемогу однієї з них напередодні було доволі важко.

З іншої сторони, фіналістам цьогорічного Кубку нелегко далася стадія півфіналів, адже суперники хотіли зіграти у фіналі не менше за основних фаворитів. Вони проходили 14 лютого на штучному майданчику с. Волока, втім, і самий фінал мав ту саму локацію.

Непросто далася перемога у півфіналі «Волоці». Команда має один із найсильніших складів на Буковині, але не спромоглася попасти до цьогорічного ЕЛІТ-раунду Чемпіонату області, тому завоювання Кубку в зоні «А» для «Волоки» було питання принциповим. Волочани у напруженому матчі перемогли «Кам’янку» з рахунком 4:3 і, таким чином, стали першим фіналістом.

У другому матчі «Чагор» доклав максимум зусиль для того, щоби пройти молоду, амбіційну «Молодію». Перемога з рахунком 3:1 вивела «Чагор» в останній матч зональних змагань міні-футбольного сезону-2020/21, хоча обидвом командам ще грати матчі ЕЛІТ-раунду Чемпіонату області.

Фінал зонального Кубку між «Волокою» і «Чагром» видався «на всі 100» – аж надто принциповим було це протистояння за підсумками попередніх зональних змагань. Достатньо згадати, що у чвертьфіналі зони «А» за право виходу в ЕЛІТ-раунд саме «Чагор» вибив «Волоку» – тоді рахунок був 2:1. А зараз команди знаходяться в зовсім різних умовах: якщо «Чагор» ще веде боротьбу за титул Чемпіона області, то для «Волоки» цей фінал був єдиним шансом здобути хоч щось у міні-футбольному сезоні.

Цього разу драматизм направду зашкалював. «Чагор» вигравав у ході поєдинку навіть з рахунком 2:0, але волочанам ціною неймовірних зусиль вдалося не тільки скоротити відставання, а й за три хвилини до кінця матчу зрівняти рахунок!

Таким чином, основний час фіналу закінчився внічию 2:2. Переможець Кубку мав виявитися за допомогою післяматчевих пенальті. А в них більше ніж впевнено переміг «Чагор» з рахунком 4:1 і завоював перший для себе титул у сезоні.

Вітаємо обидві команди з хорошим футболом і бажаємо їм успіхів в інших змаганнях як цього сезону, так і на наступний рік!

½ фіналу, майданчик село Волока
ФК Волока – ФК Камянка     4:3
ФК Молодія – ФК Чагор     1:3
Фінал
ФК Волока – ФК Чагор 2:2 (пен. – 1:4)