Кубок області з міні-футболу-2018/19 здобуває “Волока-2”!

Вчора, в неділю 11 лютого, в буковинському футболі сталася дуже сумна подія L Завершився міні-футбольний зимовий сезон-2018/19, який приніс багато цікавих та яскравих матчів, море позитиву гравцям і вболівальникам, а також познайомив нас із багатьма цікавими командами. Крапку в сезоні було покладено фіналом Кубку Чернівецької області серед аматорів на штучному майданчику КСОП «Буковина», у якому зустрілися новий чемпіон «Вікторія-Везувій-Моцарелла» і ФК «Волока-2».

Перші, звичайно, мріяли про «золотий дубль» сезону, а другі, як мінімум, хотіли реабілітуватися за швидкий «виліт» із плей-оф Чемпіонату області, який виграла саме «Вікторія». Тому фінал Кубку очікувався гарячим і видовищним.

Таким він насправді і став. Вперта і безкомпромісна боротьба тривала на майданчику з перших до останніх секунд, перемогти могли як одні, так і інші, проте, нажаль (забігаючи вперед), знову довелося виявляти переможця лише за допомогою післяматчевих пенальті…

Рахунок у матчі відкрили волочани, які, в принципі, жвавіше розпочали матч. Наприкінці першої двадцятихвилинки відзначився Олександр Темерівський. В самій середині другого тайму рахунок зрівняв «вікторіанець» Денис Хандій і фіналістам довелося розпочинати усе з початку. Більше моментів до кінця матчу мала «Вікторія», проте кураж цього дня «зловив» воротар «Волоки-2» Віталій Мотреску, якому команда має бути гіпервдячною за його сейви. Хоча, заради справедливості, зауважимо, що не менше «чудес» у своїх воротах зробив кіпер «Вікторії» Влад Мельников! Його, безперечно, можна вважати не тільки кращим воротарем сезону, а й взагалі, найціннішим гравцем цієї зими!!!

Герой двох серій пенальті цього сезону Влад Мельников, нажаль для своєї команди, цього разу «витягнути» її не зміг і перемогу з рахунком 3:2 по пенальті святкувала «Волока-2», то ж і «вікторіанці», і волочани мають по одному титулу зими-2018/19.

Кращими гравцями фіналу стали Тодорович («Волока-2») і Хандій («Вікторія-Везувій-Моцарелла»), а участь у нагородженні фіналістів взяли голова ФФЧО Василь Орлецький, голова Комітету арбітрів ФФЧО Юрій Мосейчук і головний суддя змагань Василь Фурман.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО