Кубок області серед ветеранів – в руках “Іви” з Коровії!

Добіг до свого завершення перший з великих ветеранських турнірів сезону з футболу на Буковині. В понеділок, 14 жовтня. В День Захисника України дві кращі ветеранські команди краю зіграли фінальний матч Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії 40+ на стадіоні чернівецького ФОК «Олімпія».

Цього року у фіналі зустрілися коровійська «Іва» і «Буковина-Ретро», без якої не обходиться жоден ветеранський фінал останніх років. Станом на сьогоднішній день вже зрозуміло, що «ретрівці» у 2019 році склали з себе повноваження чемпіонів області, й тому цей поєдинок був єдиним шансом для «Буковини» завершити цей сезон хоча б із якимось одним трофеєм.

Але «Іва» стала справжнім відкриттям сезону, що закінчується! Команда впевнено лідирує в чемпіонаті області й «однією ногою» вже почувається на «чемпіонському троні», а у фіналі Кубку області виступила не менш потужно і фактично вже в першому таймі забезпечила собі перемогу.

Навіть після того, як «Іва» повела у рахунку 2:0 на 34-й хвилині, «ретрівці» не здалися і зробили усе для того, щоби зберегти інтригу в матчі. На два голи однієї легенди буковинського футболу – Руслана Гунчака – «Буковина-Ретро» майже одразу відповіла голом з пенальті від іншої легенди – Віктора Мглинця, але команді з Коровії вже невдовзі вдалося відновити перевагу у два м’ячі.

Третій гол «Іви», так само, як і останній, четвертий, забив ще один відомий гравець – Сергій Янчик, і тим самим «Іва» з Коровії вперше (!!!) у своїй історії стала володарем Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів. 4:1 – такий остаточний рахунок матчу, і «Іва» на всіх парАх іде до свого першого в історії існування команди «золотого ветеранського дубля»!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО