Кубок області серед ветеранів: З чотирьох півфіналістів – три команди з Чернівців

Ветеранські футбольні команди Буковини відіграли матчі-відповіді чвертьфінальної стадії розіграшу Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+». Нагадаємо, перші матчі цього кубкового раунду відбулися 7 серпня у Путилі в рамках проведення VIII Турніру з футболу пам’яті Андрія Гусіна.

Лідер цьогорічного ветеранського чемпіонату чернівецький «Дрім-Тім» у гостях переміг «Берегомет» із рахунком 1:3, і, враховуючи перемогу 2:1 у попередньому, домашньому матчі, впевнено проходить до півфіналу Кубку, маючи солідну перевагу над суперником.

Нелегко далася перемогу іншому фавориту турніру – чернівецькій «Буковині-ретро». Після виїзної нічиї 2:2 матч у Чернівцях видався дуже результативним і Вижниця зовсім не збиралася скласти зброю без бою. Проте, досвід і склад фаворита дався взнаки і «ретрівці» одержали перемогу з рахунком 5:3 і пішли далі.

Не змогла скласти конкуренцію своєму опоненту «Путила». Тут усе було зрозуміло і після першої гри, коли коровійська «Іва» розгромила горян із рахунком 6:0. Матч-відповідь відбувся трохи по-іншому, але «Іва» перемогла і в ньому. Скромніше – 1:3, але таки знову перемогла і вийшла до півфіналу Кубку-2021.

Найзапекліша боротьба у кубкових чвертьфіналах відбулася в парі чернівецького ветеранського «дербі» між «Садгорою» і «Червоною рутою». В обох матчах команди були непоступливими і долю цього протистояння вирішив один єдиний м’яч, забитий у ворота «Садгори». Таким чином, до півфіналу Кубку потрапила саме «Червона рута».

 

«Берегомет» – «Спарта-Дрім-Тім» Чернівці – 1:3(1:2)

«Буковина-ретро» Чернівці – «Вижниця» – 5:3 (2:2)

«Путила» – «Іва» Коровія» – 1:3 (0:6)

«Садгора» Чернівці – «Червона Рута» Чернівці – 0:1 (0:0)

 

А у півфіналах Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії “40+” жереб звів наступні пари:

“Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – “Іва” Коровія

“Червона рута” Чернівці – “Буковина-ретро” Чернівці