Кубок Чернівецької області з міні-футболу в зоні “Д” виграють “Бояни”

Завершилися кубкові баталії в зоні “Д” обласного міні-футболу. В цій зоні вони проходили за дещо іншою, відмінною від інших зон формулою, проте не стали від цього менш цікавими. “Золотий дубль” цієї зони здобули “Бояни”, які в нинішньому сезоні не програли жодного матчу ані в Кубку, ані в Чемпіонаті, ані поки що в Еліт-Раунді. А в рамках зональних боянівці взагалі не втратили жодного очка і перемагали в усіх матчах!

Вирішальна стадія Кубку області в зоні “Д” відбувалася на штучному майданчику села Строїнці. Погода намагалася внести свої корективи у хід подій, але учасники виявилися сильнішими і довели цей турнір до завершення. У півфіналах усе обійшлося доволі однозначно і боротьби як такої навіть не вийшло. “Бояни” й “Недобоївці” більше ніж впевнено перемогли своїх опонентів: боянівці здолали “Малинівку” з рахунком 6:2, а “Недобоївці” розібралися “всуху” з “Клішківцями” 3:0.

Екзотичний як для Кубку області матч за ІІІ місце між “Малинівкою” і “Клішківцями” закінчився нульовою нічиєю в основний час, а в серії післяматчевих пенальті сильнішою виявилася команда з Малинівки – 4:2. Щодо фінального поєдинку, то і тут “Бояни” почувалися досить впевнено і ніяких шансів зачепитися за надію на перемогу “Недобоївцям” так і не дали. 3:0 – і зональний Кубок області прямує до колекції трофеїв боянівської команди.

Наводимо перелік кращих гравців і команд зимового сезону-2020/21 в зоні “Д”:

 

НОМІНАЦІЇ ЧЕМПІОНАТУ

Кращий воротар – Денис Денжанський (“Клішківці”)

Кращий захисник – Андрій Романюк (“Золотий колос”)

Кращий нападник – Василь Нікіфоряк (“Бояни”)

Кращий бомбардир – Максим Продан (“Маршинці”)

Кращий гравець – Максим Тринта (“Бояни”)

Бронзовий призер – ФК “Клішківці”

Срібний призер – ФК “Золотий колос” Строїнці

Чемпіон – ФК “Бояни”

 

НОМІНАЦІІї КУБКУ

Кращий воротар – Володимир Руссу (“Малинівка”)

Кращий захисник – Олег Чемерейко (“Недобоївці”)

Кращий нападник – Олег Мельник (“Клішківці”)

Кращий бомбардир – Василь Нікіфоряк (“Бояни”)

Кращий гравець – Артем Почтар (“Бояни”)

Бронзовий призер – ФК “Малинівка”

Срібний призер – ФК “Недобоївці”

Володар Кубку – ФК “Бояни”