Кубок Чернівецької області-2021 здобуває УСК “Довбуш”

Одразу після завершення цьогорічного Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед аматорів у Суперлізі відбувся і фінал Кубку Чернівецької області. За підсумками розіграшу Кубку сезону-2021 у фіналі зійшлися дві чернівецькі команди – УСК «Довбуш» і «Фазенда».

Якщо «Довбуш» підійшов до кубкового фіналу в ролі діючого чемпіона області (більше того, дворазового чемпіона, адже виграв чемпіонат двічи поспіль!), то у «Фазенди» настрій був зовсім інший. Команда повністю провалила не тільки перше коло чемпіонату, а й кінцівку самого сезону: після блискучої переможної серії «Фазенда» в останніх трьох турах спочатку зіграла нульову нічию і двічи поспіль програла.

Тому й фінал Кубку області для «Фазенди» був чудовим шансом виправитися перед своїми шанувальниками і здобути хоча б який титул сезону-2021, та й склад команди дозволяв це зробити. Щодо «Довбуша», то тут стимул був ще більший: зробити «золотий дубль», який минулоріч довбушанам не дався.

Відмітимо, що фіналісти підійшли до вирішального кубкового матчу без втрат у складах команд. На поле цього дня вийшли направду бойові склади, які розраховували здобути максимально позитивний результат, тому, в разі помилок, ніяких виправдань і бути не могло.

14 жовтня, у святковий день, коли Україна святкувала одразу три свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України і День українського козацтва – на стадіоні «Буковина», на полі якого і проводився фінал Кубку області, зібралося досить багато вболівальників. Благо, погода цього дня була чудовою, футбольною, і всі присутні змогли насолодитися футболом у повній мірі.

Перший тайм гри минув без особливих моментів. Обидві команди з острахом рокових помилок грали обережно і зайвий раз вирішили не ризикувати. Ті моменти, які вдалося створити, були за «Довбушем», проте захист і воротар «Фазенди» зіграли надійно.

А от у другій половині матчу все змінилося. «Довбуш» після перерви активізувався, заграв більш агресивно і це майже одразу відбилося на результаті. Спочатку довбушанам вдалося відкрити рахунок, а потім, зрештою, і подвоїти його.

«Фазенді» ж не вдалося зробити геть нічого. Ані після першого пропущеного м’яча, ані після другого, «фазендейрос» не змогли переналаштуватися і щось змінити. «Довбуш» вміло і впевнено контролював гру і не дозволив супернику нічого біля власних воріт.

Отже, Кубок Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону-2021 – у чернівецького УСК «Довбуш», як і «золотий дубль», з чим його і вітаємо. Наразі у довбушан на теренах області рівних немає, і тепер слово за ними – в Чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд»!

УСК «Довбуш» – ФК «Фазенда» – 2:0 (0:0)

14 жовтня 2021 р. Чернівці. Стадіон «Буковина».

Арбітр – Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра – Володимир Безборотько (Чернівецький район), Георгій Мельничук (Чернівецький район), четвертий арбітр – Олександр Бурдужук (Чернівецький район), спостерігач арбітражу – Микола Левко (Чернівці), делегат – Євген Дзівідзінський (Чернівці).

УСК «Довбуш»: Богдан Степаненко, Валентин Рудич, Ілля Стрільчук, Микола Геник, Володимир Найко, Андрій Шишигін, Дмитро Бобик, Віктор Масікевич (Роман Мельник, 86), Олександр Жумига (Владислав Андрієць, 90+1), Віталій Давидюк, Леонід Львов (Олександр Тодорович, 59). Запасні: Андрій Мельничук, Вадим Бута, Максим Тодощук, Роман Придрик.

ФК «Фазенда»: Олег Цуркан, Павло Бабій (Максим Гринько, 84), Сергій Максимчук, Сергій Ільїн, Юрій Масікевич (Микола Кавуля, 68), Вадим Пислар, Дмитро Бараняк, Сергій Янчик (Іван Паньків, 82), Юрій Головачук, Олександр Руснак, Максим Бурденюк (Максим Василишин, 75). Запасні: Микола Коваль, Андрій Фурега, Дмитро Перчула.

Голи: Дмитро Бобик (60), Віктор Масікевич (81).

Попередження: Олег Цуркан (83), Максим Гринько (87).