Кубок Чернівців з футзалу сезону-2023 у ФК “Урожай-Сітка-Захід”

Останнім офіційним турніром зимового сезону-2022/23 в буковинському футболі став Кубок Чернівців з футзалу. Відповідно, останнім матчем сезону став фінал футзального Кубку, який, звичайно, відбувся на паркеті чернівецького ФОК «Олімпія».

І зійшлися у кубковому футзальному фіналі Буковини реально дві найсильніші команди сезону, які цим досягненням тільки підтвердили свою перевагу над усіма іншими командами. Це – діючий чемпіон Чернівців «Урожай-Сітка-Захід», що підтвердив свій чемпіонський титул, і «срібний» призер чемпіонату-2022/23 «Том-Студіо».

Напевно, більшість шанувальників футзалу нашого краю була впевнена, що «студійці» докладуть максимум зусиль для того, щоби перемогти у цьому матчі і, таким чином, взяти частковий реванш в «Урожая» за поразку в чемпіонаті Чернівців, проте сама гра навряд чи виправдала їх сподівання і передбачення.

«Урожай» зіграв впевнено і потужно, і без проблем зібрав усі чемпіонські титули зимового сезону-2022/23: став чемпіоном області з міні-футболу, чемпіоном Чернівців і володарем Кубку Чернівців з футзалу. Такого суцільного успіху ніколи не мала жодна команда Чернівецької області, тому цей «букет» перемог став однією з найцікавіших сторінок в історії буковинського футболу!

Здавалося б, після першого тайму усе було ясно: «Урожай» веде 3:1. Але ж ні! Якщо згадати, як ці команди люблять і вміють відіграватися одна в іншої, справжній вболівальник розумів, що тут ще усе попереду. І дійсно: 3:2, 4:3… Остання хвилина матчу – і, замість того, щоби зрівняти рахунок, «Том-Студіо» пропускає. Двічи!!!

Підсумкові 6:3 на користь «Урожай-Сітка-Захід» не відображують, звичайно, справжнього перебігу подій у грі, але «студійцям» знову у вирішальний момент не вистачило терпіння і сил для того, щоби уникнути небажаного результату. Проте, в будь-якому випадку вітаємо обидві команди з цікавою грою і з черговим фіналом в активі.

І так само вітаємо всіх шанувальників футзалу Буковини з завершенням сезону. Сезон був цікавим і насиченим, і сподіваємося, що й наступний буде не гіршим! Щиро дякуємо ЗСУ за можливість грати і спостерігати! Слава ЗСУ!

 

Чернівці, ФОК «Олімпія», 31 березня

Кубок Чернівців з футзалу-2023

Фінал

УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД ЧЕРНІВЦІ – ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 6:3 (3:1)