Лозунг “Буковинської мрії” – “ТИ -ДОБРИЙ, тому що творити добро легко!”

Федерація футболу Чернівецької області завжди підтримує різноманітні благодійні заходи, які проходять у нашому краї. Особливо, коли вони стосуються дітей з особливими потребами чи дітей-сиріт. Щорічно керівництво ФФЧО допомагає дітям будувати своє майбутнє і здійснювати їхні мрії, адже саме у вихованні нових поколінь полягає й побудова успішною та процвітаючої України.

Саме з цього напрямку діяльності буковинської футбольної спільноти й розпочалося літо-2018. І відбулося це у мальовничому селі Мигово, що на Вижниччині. 1 червня на території буковинського карпатського курорту Мигово відбувся Х благодійний фестиваль “Буковинська мрія-2018”. На цьому фестивалі тридиційно здійснюються найзаповітніші мрії багатьох вихованців з різних регіонів України. Цього року до Мигово з’їхалося 1200 вихованців з 18 інтернатів різних областей нашої країни.

На це свято щорічно приїжджають діти-сироти, діти з інвалідністю, діти позбавлені батьківського піклування, щоб знову повірити в ЧУДО! 1200 маленьких мріійників з інтернатів писали свої листи-мрії, які кожен бажаючий міг здійснити, зайшовши на сайт mariya.cv.ua і стати справжнім чарівником для дитини, яка цього потребує.

І саме 1 червня 2018 року, в Міжнародний день захисту дітей, маленькі мрійники приїхали в ГТК “Мигово”, щоб отримати свої подарунки. Звичайно,

до цієї акції традиційно долучилася і Федерація футболу Чернівецької області, яка зробила 50-ом дітям чудові подарунки у вигляді футбольних м’ячів із українською символікою!

Подарунки від ФФЧО вручали голова ФФЧО, радник президента ФФУ Василь Орлецький, заступник голови ФФЧО, президент Чернівецької міської ФФ Сергій Задорожняк і перший капітан збірної України з футболу Юрій Шелепницький.

Неможливо словами передати ті радість і щастя, які були на обличчях дітей, що отримали ці подарунки. І саме ці емоції та розуміння важливості допомогти дітям здійснити свої мрії  підштовхують керівництво ФФЧО постійно рухатися у цьому напрямку!

Звичайно, це була не остання акція від буковинської футбольної спільноти. І ще не одна дитина отримає те, про що мріє! Будьмо уважними до потреб наших дітей і дамо їм шанс будувати своє\ майбутнє і майбутнє незалежної України!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО