Луцький “Абориген” перемагає у ветеранському чемпіонаті 50+ в Чернівцях!

DSC_1263

Яскравим став кінець літа в буковинському футболі. Останніми вихідними серпня Чернівці приймали фінал Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 50+, в якому зійшлася четвірка найсильніших ветеранських команд країни: Чернівецька «Буковина», «Сільмаш» (Коломия), «Случ» (Красилів) і луцький «Абориген».

DSC_1314

Матчі першого туру відбулися в рамках попереднього етапу змагань і, таким чином, командам-фіналістам потрібно було зіграти в Чернівцях два тури. Ігри другого туру приймав стадіон «Мальва», а матчі третього, останнього туру відбулися на головній арені краю – стадіоні «Буковина».

DSC_1213

Першими в боротьбу вступили «Сільмаш» і «Случ». Більшу частину гри жвавішими й цікавішими виглядали футболісти з Красиліва, але наприкінці матчу вони пропустили разючу контратаку і отримали гол у свої ворота. Матч закінчився мінімальною перемогою коломийського «Сільмаша» з рахунком 1:0, який цим здобутком зробив дуже серйозну заяву на чемпіонський титул, адже прикарпатці вже мали у своєму активі перемогу над «Буковиною» і теж із таким рахунком.

DSC_1242

Набагато цікавішим виявився поєдинок «Буковини» з «Аборигеном». Тут «парадом керували» ветерани з Луцька. Вони володіли відчутною перевагою і вже після першого тайму вели в рахунку 1:0. Рахунок міг бути й більшим, але відчайдушними зусиллями захисників і воротаря Володимира Бабюка цифри в першому таймі більше не змінювалися.

DSC_1210

Натомість, у другій половині гри команди обмінялися голами, причому спочатку «Буковина» зрівняла рахунок у матчі і фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1 на користь «Аборигена». А це означало, що господарям фінальної частини – «Буковині» – приходилося після цього розраховувати максимум на «бронзу» чемпіонату. Втім, як і красилівському «Случу», з яким і належало в останньому турі зустрітися чернівчанам.

DSC_1249

А чемпіонське звання, відповідно, розіграли між собою в першому матчі останнього, третього туру «Абориген» і «Сільмаш». Лучани знову показали себе з кращої сторони, більшу частину гри мали перевагу, яку втілили у другому таймі. Ветерани з Луцька двічи відзначилися забитими м’ячами і таки стали чемпіонами України 2017 року, продемонструвавши найцікавішу та найзмістовнішу гру з усіх учасників фінальної частини.

DSC_1284

А в поєдинку, який, фактично, став грою за ІІІ-є місце, чернівецька «Буковина» заслужено перемогла красилівський «Случ» з мінімальним рахунком 1:0 і стали володарями «бронзових» нагород чемпіонату. Хоч, нажаль, статус господарів поля не допоміг чернівчанам стати першими, без нагород першості вони все ж не залишилися.

DSC_1317

На церемонії нагородження переможців та призерів Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 50+ усім чотирьом командам-учасницям, окрім меділей да дипломів, організатори турніру на чолі з радником президента ФФУ та головою Чернівецької обласної федерації футболу Василем Орлецьким вручили комплекти футбольної форми і випічку від спонсорів чемпіонату.

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_1357