Лігу Чемпіонів Буковини виграє “ТОМ-студіо”!

У цьогорічному фіналі Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області з футболу серед аматорів – одного з найпопулярніших футбольних турнірів Буковини – зустрілися ФК «Волока» і «ТОМ-студіо». Матч відбувся в неділю, 20 жовтня, на головній футбольній арені краю – стадіоні «Буковина» і, безперечно, став одним із найцікавіших та найнепередбачуваніших матчів сезону великого футболу-2019 у Чернівецькій області.

Команди підійшли до фінальної гри у різному настрої та різними досягненнями. Якщо «Волока» вже стала володарем «золотого дублю» сезону-2019, перемігши в Чемпіонаті та Кубку області, і мала мрію здобути перший у своїй історії сезонний «хет-трик», то «студійці», можна сказати, в цьому році провалилися в повній мірі. Команда, яка, безперечно, за складом і грою претендувала на вихід до Суперліги,  друге коло першолігової Першості провела значно нижче своїх можливостей і посіла лише підсумкове 5-те місце. Тому для «ТОМ-студіо» ця гра була надзвичайно важливою і давала шанс хоча б якось реабілітуватися перед власними вболівальниками.

Сама гра стала справжньою феєрією: доволі висока, як для фіналів, результативність, камбеки, видалення, яскраві моменти – одним словом, усе, за що ми любимо футбол! Першою забитим м’ячем відзначилася «Волока». Це сталося майже на самому початку матчу. «Студійцям» вдалося невдовзі зрівняти рахунок, але ще до перерви волочани знову вийшли вперед.

А коли у другому таймі «Волока» відзначилася втретє, здалося, що гру вже закінчено і володар «золотого дубля»-2019 свого вже не віддасть. Все ж таки 3:1 – перевага суттєва, і відіграти таке відставання від найсильнішої команди Чернівецької області майже неможливо…

Але тільки не для «ТОМ-студіо», як виявилося!!! «Волока» залишається в меншості і за 10 хвилин «студійці» зкорочують відставання у рахунку, а наприкінці матчу не тільки зрівнюють рахунок, а й виходять уперед! Неймовірний і вже точно неочікуваний камбек 4:3 – і «ТОМ-студіо» стає володарем Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області-2019! З чим ми команду і вітаємо!