Лігу Чемпіонів районів Чернівецької області-2018 виграє ФК “Волока”!

Яскравим фінальним поєдинком закінчилася цьогорічна Ліга Чемпіонів районів Чернівецької області. У вирішальній грі турніру зустрілися представники Новоселицького і Глибоцького районів – ФК «Бояни» та ФК «Волока». Знову ж таки, порадувала солідна глядацька аудиторія, особливо вболівальники з Боян. Протягом усього матчу вони палко підтримували своїх улюбленців скандуванням, численними прапорами, фаєрами і … віртуозним оркестром, який грав, майже не зупиняючись)

Відмітимо, що оркестр привезла з собою і «Волока», але по справжньому його стадіон «Буковина» почув тільки після фінального свистка арбітра матчу)

Говорячи про гру, можна сказати, що на поле вийшли дві рівних команди – як за грою, так і за підбором гравців. Глядачі побачили цікаву боротьбу, багато ударів по воротах, велике бажання перемогти, але, в першу чергу, зауважимо надійну гру в захисті як від «Боян», так і від «Волоки». Не в останню чергу саме через цю причину першого гола вболівальникам довелося чекати доволі довго: рахунок було відкрито лише на початку другого тайму, і зробили це «Бояни».

Не скажу, що після забитого м’яча представники Новоселицького району відійшли назад, але «Волока», розуміючи, що без активних дій в атаці гру не спасеш, грала жвавіше і частіше загрожувала воротам суперника. Зрештою, в самому кінці основного часу волочанам таки вдалося зрівняти рахунок у матчі й гру було переведено в додатковий час.

Обидві команди активно відіграли й додаткові 30 хвилин і мали не одну нагоду змінити рахунок на табло, але м’яч побував за лінією воріт тільки один раз: «Волока» скористалася помилкою в обороні суперника і вийшла вперед. Так, «Бояни» могли відігратися, але переграти голкіпера опонентів їм не вдалося і, таким чином, почесний трофей обласного рівня їде до «Волоки»!

Що ж, цього сезону закінчилося вже 2 турніри у великому футболі Буковини, і в обидвох святкували перемоги представники Глибоччини – ФК «Коровія» і ФК «Волока». На черзі – виявлення переможців у Чемпіонаті області і в Кубку буковинських річок…

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

putain irlandaise putes