“Магала” здобуває титул володаря Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області-2017!

Фіналісти цьогорічної Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області – ФК «Магала» і ФК «Неполоківці» – подарували в неділю, 29 жовтня, у фінальній грі цього турніру на стадіоні «Буковина» доволі солідним арміям своїх уболівальників справжній трилер. Було, як то кажуть, усе: два відігрування, гол за хвилину до кінця основного часу, пенальті у грі, незарахований м’яч, два видалення – по одній у кожної команди, і серія післяматчевих одинадцятиметрових!

DSC_2378

 

 

 

 

 

 

 

Достатньо сказати, що фінал буковинської ЛЧ зібрав на трибунах, не зважаючи на не надто сприятливу погоду, понад дві тисячі вболівальників. І в Магалі, і в Неполоківцях футбол люблять, тому підтримати своїх улюбленців приїхали справжні «армії», які протягом усього матчу активно намагалися перекричати (чи переспівати) своїх опонентів.

DSC_2382

 

 

 

 

 

 

 

Самі ж команди продемонстрували цікавий, атакуючий футбол, а інтрига тримала всіх у напрузі аж до останніх секунд матчу, тобто, до останнього післяматчевого пенальті. А рахунок у грі відкрили «Неполоківці» на 13-й хвилині. І теж після пробиття пенальті!

DSC_2377

 

 

 

 

 

 

 

Щоправда, перевага представників Кіцманського району тривала недовго – лише дві хвилини, адже на 15-й хвилині матчу «Магала» рахунок зрівняла, а потім пішло… Обидві команди грали на зустрічних курсах, хоча з часом ініціативою заволоділи «Неполоківці». Кіцманчани більше й небезпечніше атакували і ще в першому таймі відзначилися вдруге. Щоправда, арбітр цей гол не зарахував і на табло залишився нічийний рахунок.

DSC_2372

 

 

 

 

 

 

 

Друга половина гри фактично розпочалася з другого, вже зарахованого гола «Неполоківців» і знову «Магала» опинилася у ролі наздоганяючого. Не зважаючи на це, неполоківчани знову виглядали краще і конструктивніше, і так тривало аж до видалення гравця «жовтих». Зайвий футболіст на полі у магалян з часом дався взнаки і наприкінці основного часу команда з Новоселицького району кинулася відіграватися. Хто би міг подумати, що вони таки відіграються… За хвилину до закінчення основного часу!!!

DSC_2385

 

 

 

 

 

 

 

Арбітр додав до основного часу шість хвилин, та й до того ж «урівняв» склади суперників: з поля із «червоною» карткою пішов гравець «Магали», та голів більше не було. За регламентом турніру команди мали грати ще дві додаткові п’ятнадцятихвилинки і пройшли вони по-різному. Якщо в першій все було відносно спокійно, то у другій обидві команди мали чудові шанси на перемогу. Було, як мінімум, по два виходи сам-на-сам із воротарями у кожного з фіналістів, але й вони не стали приводом для вирішального голу.

DSC_2386

 

 

 

 

 

 

 

А в серії післяматчевих пенальті пробив час воротаря «Магали» – Октавіана Калараша, який «потягнув» три удари від суперників, в тому числі й від Руслана Гунчака. Хоча, відмітимо й те, що свій пенальті не забив і капітан «Магали» Степан Маковійчук. Так чи інакше, по пенальті з рахунком 3:2 перемогли магаляни і стали володарями Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області-2017!

а3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зауважимо, що обидва суперники заслуговували на цей титул, маючи доволі потужні склади, але волю до перемоги проявила саме «Магала», якій двічи вдалося відігратися. То ж вітаємо футболістів Новоселиччини і бажаємо їм у наступному сезоні проявитися і в інших турнірах!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_2498