“Магістраль” з Михайлівки – абсолютний переможець Першої Ліги Буковини-2020!

Яскравим, цікавим та видовищним поєдинком завершився сезон Великого футболу-2020 на Буковині. Особливості карантинного 2020-го року зумовили складну систему проведення деяких офіційних турнірів під егідою Асоціації футболу Чернівецької області, зокрема, у Першості серед аматорів у Першій лізі, де команди грали у двох групах, кожна з яких була поділена на дві підгрупи. І закінчилася Першість саме минулої неділі, коли в матчі за абсолютного переможця Першої Ліги-2020 на полі чернівецького ФОК «Олімпія» зійшлися переможці обидвох груп – «Магістраль» з Михайлівки та ФК «Оршівці».

Обидві команди перемогли у своїх підгрупах, висловлюючися боксерським терміном, за явною перевагою, і тому слід, напевно, було очікувати на напругу і в деякій мірі рівну боротьбу у вирішальному матчі. Але вийшло зовсім не так. «Магістраль», укомплектована досвідченими футболістами, «зірками» обласного футболу, однозначно була поза конкуренцією.

Питання по ходу гри, скоріше, поставало в тому, скільки заб’є «Магістраль», адже сумнівів у перемозі команди з Михайлівки з перших хвилин гри фактично не виникало. Майже всі 90 хвилин саме «Магістраль» володіла ініціативою, багато й різноманітно атакувала, била по воротах і невтомно йшла вперед.

Логічно, що саме михайлівчани відкрили рахунок у грі. З пенальті, який призначив головний арбітр. Але перевага «Магістралі» тривала лічені хвилини: відразу після того, як «Оршівці» розвели м’яча з центра поля, пішла атака і команда з Кіцманщини рахунок у матчі зрівняла.

Перший тайм так і закінчився нічиєю 1:1, а от у перерві керівництво «Магістралі» зробило необхідні висновки і друга половина гри розставила усе по своїх місцях. «Магістраль» двічи відзначилася у воротах суперника і і певнено довела поєдинок за звання абсолютного переможця Першої ліги до перемоги з рахунком 3:1!

Все ж таки відзначимо і «Оршівці». Команда молода, перспективна, з характером і бажанням грати й перемагати, і, якщо збереже склад та доукомплектується досвідченими гравцями, в наступному сезоні зможе здивувати багатьох.

А поки що вітаємо «Магістраль» з Михайлівки з заслуженою перемогою, з яскравим та результативним сезоном і хочемо побажати цій команді успіхів у сезоні наступному!