Максим Максимюк: “Наше кредо – «Робити кожну нашу гру кращою, ніж була попередня»

Напередодні початку нового сезону-2021/22 у буковинському міні-футболі прес-служба Асоціації футболу Чернівецької області поспілкувалася з президентом команди ФК «Іванківці» Максимом Максимюком – людиною, що вже протягом багатьох років є справжньою душею цієї яскравої та цікавої команди.

Нагадуємо, що саме ФК «Іванківці» два останніх сезони повністю домінують у буковинському міні-футболі. Феноменально, адже ця команда фактично в одному складі, який майже не зазнає змін, перемогла, можна сказати, з явною перевагою двічи поспіль у чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу, окрім цього двічи поспіль забрала до своєї клубної колекції Кубок Чернівецької області з міні-футболу.

Два «золотих дублі» поспіль – це своєрідний рекорд, який вже залишився в історії буковинського футболу назавжди від «Іванківців», і ми з вами добре розуміємо, наскільки важко утримати цей титул абсолютного Чемпіона області сьогодні, коли на Буковині є багато амбітних команд, які бажають перемагати всіх і всюди…

  • Максиме, що для вас є ФК «Іванківці» в обласному міні-футболі?

 

  • Наша команда для мене особисто стала однією з головних частин життя, наша команда для мене стала справою, якою я дійсно займаюся і справою, де я готуюсь як до кожного тренування, так і до кожної гри. А головне – я готуюсь не тільки виходити на футбольне поле, а й організовувати і мотивувати всю команду, кожного гравця.

До цієї справи я вже три роки підходжу з ретельною підготовкою, як в теоретичних аспектах міні-футболу, наголошую – не «великого футболу», а саме «міні-футболу» – з усіма його тактичними і стратегічними хитрощами. Так само приходиться готуватися і в організаційних аспектах – по збереженню повного складу команди!  А роблю я це все з захопленням, адже це справа, над якою я не просто працюю протягом 3-4-х місяців, а справа, де я відчуваю себе ще й трішки щасливішим!

Ми вже давно працюємо цим складом і кожен гравець, кожен вболівальник – усі, хто так чи інакше небайдужий до нас – ми всі є одним цілим і підтримуємо один одного у всіх питаннях. Наша справа – не просто приймати участь у чемпіонаті, просто грати у «футбольчик»… Ми з хлопцями вирішили, що якщо робити цю справу, то її треба робити на «рівні»… Для себе ми взяли за кредо «Робити кожну нашу гру кращою ніж, була попередня» і виходити на футбольне поле з новими і вдосконаленими вміннями. Перемагати чесно, справедливо, по грі. А для цього потрібно йти вперед, розвиватися. Так ми і намагаємося робити!

 

 

  • Ми всі добре розуміємо, наскільки важко команді налаштуватися на новий сезон після того, як ти є абсолютним чемпіоном. Як цей процес відбувається в «Іванківцях»? Як ви підійшли до нового сезону в ролі вже дворазового «імператора» області і як збираєтеся відстоювати свої титули?

 

  • Ми дуже добре розуміємо, наскільки це важко. В таких умовах кожний суперник налаштовується на тебе як на останній, вирішальний матч у житті. Виграти у чемпіона – що може бути престижніше? Тому всі наші опоненти і мріють у першу чергу обіграти саме нас! Обіграв чемпіона – і все, решта сезону не має значення! Саме тому дуже важко нам прийшлося у сезоні-2020/21. Кожна гра була як найважливіший екзамен у житті, приходилося боротися не на життя, а на смерть! У тому числі й відіграватися після рахунку 0:4, коли, здавалося б, програєш, і шансів на спасіння вже нема. Але це – ми! Ми – це ФК «Іванківці»! А це означає, що ми маємо бути кращими! Саме це нас і штовхає на подальші досягнення!

 

 

  • Як ви вмотивовані на це новий сезон? Відстояти титули двох останніх років – це робота неймовірно важка як фізіологічно, так і психологічно!

 

  • Так, звичайно, ми це дуже добре розуміємо. Знаєте, не зважаючи на різні перепони і проблеми, а їх, повірте, було дуже немало, ми все одно зібралися цього року разом, саме тим складом, для того, щоби відстояти наші здобутки. Нелегко це було зробити, у кожного є якісь свої питання, проте ми не зупиняємося і хочемо всім доказати, що ми – справжня команда, і ми – разом!