Матчі 1/4 фінала зонального Кубку області з міні-футболу зіграли в зоні “Д”

Розпочалися кубкові змагання сезону-2022/23 з міні-футболу в зоні «D» (Глибоцькій). І стартували вони з матчів 1/8 фінала, оскільки до команд-учасниць Чемпіонату області додалися й інші команди. Тому очікувалася цікава боротьба за зональний кубок на Глибоччині. І вже перший раунд приніс певні несподіванки.

З боротьби вибула команда «Луко-ЛЛ», яка вдало виступає в Еліт-Раунді обласного чемпіонату з міні-футболу і яка, скоріш за все, просто вирішила сконцентруватися на важливіших змаганнях.

Не змогли скласти конкуренцію дорослим командам юнаки з Глибоки й Чернівців, проте отримали важливий ігровий досвід. Відповідно, найрезультативнішими командами 1/8 фінала стали «Сучевени» і «Чагор».

 

1/8 фінала (26 лютого, «Козацький хутір»)

ФК СУЧЕВЕНИ АВТОШКОЛА – АРСЕНАЛ ЧЕРНІВЦІ – 16:3

ФК ЧАГОР – ДЮСШ U-15 ГЛИБОКА – 15:1

ФК ЛУКО-ЛЛ ЛУКОВИЦЯ – ДЮСШ СМТ. ГЛИБОКА – 3:3 (ПЕН. – 2:3)

ФК КАМЯНКА – ФК ЧЕРЕПКІВКА – 8:3

 

У чвертьфіналах було вже не так результативно, як напередодні, і в усіх чотирьох поєдинках боротьба була напруженою. У двох із них прийшлося пробивати серії післяматчевих пенальті, оскільки основний час цих поєдинків завершився внічию.

Відмітимо другі перемоги поспіль від «Камянки» та ФК «Сучевени Автошкола». А от вихованці глибоцької ДЮСШ і ФК «Чагор» після виходу до 1/4 фінала далі пройти не змогли.

 

¼ фінала (5 лютого, «Козацький хутір»)

 

ФК СУЧЕВЕНИ АВТОШКОЛА – АРДАН ЙОРДАНЕШТИ – 4:3

ДЮСШ СМТ. ГЛИБОКА – ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – 1:1 (ПЕН. – 2:3)

ФК ЧАГОР – ФК КАМЯНКА-2 – 1:1 (2:3)

ФК КАМЯНКА – ФК ПРИВОРОКИ – 7:5