Маємо “золотий футзальний дубль” сезону 2016/17 від “Урожаю” з Білої!

DSC_0926

Фінальна зустріч розіграшу Кубку Чернівців із футзалу-2017, нажаль, напруженою та інтригуючою не стала. На жаль…(( Ні, звичайно, активно атакували й мали можливості обидві команди, та ось рівень на сьогоднішній день у цих опонентів все ж таки трошки різний…

DSC_0937

Не будемо забувати й про те, яким видався для фіналістів учорашній день. Якщо «Урожай» мав легку «прогулянку» в матчі з «ВБА» і особливих зусиль до своєї перемоги не доклав, то «Корона» пройшла скрізь «пекло» камбеку та серії післяматчевих пенальті.

DSC_0935

До того ж, голкіпера «шоколадних» було видалено і фінальний поєдинок для нього став неможливим, а втрата основного воротаря є болісно відчутною для кожної команди…

DSC_0932

Цей день і матч для «Корони» явно не задалися. Команда не встигла навіть на повноцінну передматчеву розминку й вишла на паркет чернівецького ФОК «Олімпія» нерозігрітою. Тому не дивно, що вже в першому таймі «шоколадні» поступалися з рахунком 0:3, хоча по грі не були аж настільки гіршими від урожаївців.

DSC_0936

Їм вдалося навіть зкоротити відставання до 1:3, та «Урожай» до кінця першої половини відзначився ще раз. Так, учора «Корона» відігралася після 1:4 проти «БукФаму», та, як відомо, «двічи в одну річку не зайдеш»…(((

DSC_0939

Після перерви у ворота «Корони» влетів п’ятий гол, і вже тоді, напевно, глядачі зрозуміли, що цієї неділі чуда чекати не варто. Фактично боротьба тривала до рахунку 6:2 на користь «Урожаю», а потім «шоколадні» пали духом. Підсумковий рахунок – 10:2 – говорить про це красномовно…((

DSC_0956

Відверто кажучи, шкода «Корону»… Своєю грою у футзальному сезоні 2016/17 вона такого рахунку не заслужила. Та що поробиш, «Урожай» просто об’єктивно сильніший на сьогоднішній день і те, що команда з Білої зробила повноцінний футзальний дубль сезону, є підтвердженням високого рівня підготовки урожаївців і відсутності будь-якого натяку на випадковість.

DSC_0967

Кращими гравцями фіналу було визнано Янчика («Урожай») та Павла Бабія («Корона»), а от якщо говорити про героїв футзального сезону… Такого призу під час нагородження фіналістів, звісно, не було, але маю свою особисту думку з цього приводу.

DSC_0966

Отже, за моєю особистою версією справжніми ГЕРОЯМИ буковинського футзального сезону-2016/17 стали два голкіпери, без відчайдушної роботи яких їхні команди точно не були би на своїх підсумкових позиціях! Це – ВІТАЛІЙ МОТРЕСКУ (СКК «Лідер») та АНДРІЙ ОНУФРІЄВ («Урожай»)!

DSC_0968

Що ж, усім здоров’я, наснаги та гарного настрою! Любіть футбол, міні-футбол і футзал, чекайте старту наступного Відкритого Чемпіонату Чернівців із футзалу та, звісно, залишайтеся з нами!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0975