Відбулося засідання Виконавчого комітету Асоціації футболу Чернівецької області

В суботу, 5 червня, у Чернівцях відбулося засідання Виконавчого комітету Асоціації футболу Чернівецької області. На засіданні були присутні майже всі члени Виконкому, воно мало кворум і було правомочним приймати рішення з усіх питань порядку денного і з усіх питань рішення приймалися відкритим голосуванням.

Головною подією засідання Виконкому АФЧО стала присутність на ньому президента Української Асоціації Футболу Андрія Павелка на чолі з делегацією уповноважених осіб УАФ, а також президента Федерації футболу Молдови Леоніда Олейніченка.

В ході засідання Виконавчого комітету Асоціації футболу Чернівецької області було прийнято ряд важливих рішень, які працюватимуть на благо не тільки буковинського футболу, а й для розвитку нашого улюбленого виду спорту в усій країні.

В першу чергу відмітимо, що Виконкомом АФЧО на чолі з головою ГС Василем Орлецьким було прийнято рішення висунути від Асоціації футболу Чернівецької області кандидатом на посаду Президента Української Асоціації Футболу нині діючого Президента УАФ Андрія Павелка відповідно до рішення Виконавчого комітету УАФ від 3 червня 2021 р. про скликання звітно-виборного ХХV Конгресу УАФ та його проведення 7 березня 2022 р. в місті Дніпро.

Делегатами АФЧО на цьому звітно-виборному Конгресі УАФ згідно рішення Виконкому АФЧО будуть голова АФЧО Василь Орлецький, заступник голови АФЧО Сергій Задорожняк і Алан Плієв.

Відбулося також розширення ГС «АФЧО». Під час засідання Виконкому  у відповідності до поданих документів від ГО «Асоціація ветеранів футболу Чернівецької області», згідно Статуту ГС «АФЧО», вирішили прийняти у тимчасові асоційовані члени ГО «Асоціація ветеранів футболу Чернівецької області».

Щодо пріоритетних напрямків розвитку футболу в Чернівецькій області було створено робочу групу з розробки Програми розвитку футболу на Буковині та підготовки пропозицій для загальнодержавної програми розвитку футболу у складі С. Задорожняка, Ю. Мосейчука, С. Гакмана, С. Михайлини та Ю. Шелепницького.