Нагородили буковинських героїв сезону 2016/17 рр. з міні-футболу та футзалу

DSC_0094

Церемонія нагородження кращих команд і гравців буковинської міні-футбольної та футзальної зими 2016/17 рр. відбулося 2 березня в ГРК «Маленький Париж», який ще донедавна був однією з арен гарячих двобоїв обласних чемпіонату і Кубку з міні-футболу.

DSC_0091

Зібрала ця церемонія більшість чемпіонів та призерів Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу та Відкритого Чемпіонату Чернівців із футзалу цього (чи, скоріше, вже минувшого) сезону. У повітрі панувала атмосфера дружби й доброзичливості, адже змагання вже завершено і вчорашні непоступливі битви вже забуто. І це неабияк порадувало, бо велика футбольна родина Буковини завжди славилася своєю згуртованістю!

DSC_0087

280 матчів було зіграно в рамках Чемпіонату й Кубку з міні-футболу, і ще 36у Чемпіонаті з футзалу. Це – величезна кількість футболістів-аматорів, що була задіяна у змаганнях і неоціненний труд Комітету арбітрів, які міцно «тримали ниточки» чесної гри у своїх руках! Заступник голови ЧОФФ і президент ЧМФФ СЕРГІЙ ЗАДОРОЖНЯК зазначив, що за ці більше ніж три сотні матчів хоча, звичайно, й були жовті та червоні картки, але якихось скандалів, інцідентів чи сутичок не було. А це – великий плюс як суддям, так і самим гравцям. Толерантність, взаємоповага, чесна гра  і коректність – ось головні принципи, за якими грають у футбол, міні-футбол та футзал на полях та майданчиках Буковини!

DSC_0155

Отже, ще раз перелічимо команди, що зайняли зимні п’єдестали пошани у зимових чемпіонатах:

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу-2016/17

 1. «Вікторія-Везувій» (Чернівці). 2. «RA-DENT» (Чернівці). 3. «Іванківці-Чудей» та «Епіцентр-К» (Чернівці

DSC_0154

Відкритий Чемпіонат Чернівців із футзалу 2016/17

  1. «Урожай» (Біла). 2. СКК «Лідер» (Чернівці). 3. «БукФам» (Чернівці)

Відзначили також і гращих гравців чемпіонатів, справжніх лідерів своїх команд. Ними стали:

DSC_0152

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу-2016/17

Кращий воротар – Микола Дрожжа («Вікторія» Чернівці)

Кращий захисник – Денис Хандій («Епіцентр-К» Чернівці)

Кращий нападаючий – Крістіан Гавка («RA-DENT» Чернівці)

Кращий дебютант – Едгар Мкртчян («Вікторія» Чернівці)

Кращий гравець – Віталій Савчук («Вікторія» Чернівці)

DSC_0150

Відкритий Чемпіонат Чернівців із футзалу 2016/17

Краший воротар – Віталій Мотреску (СКК «Лідер» Чернівці)

Кращий захисник – Віталій Буздуган («БукФам» Чернівці)

Кращий нападаючий – Павло Бабій («Корона» Чернівці)

Кращий бомбардир – Віталій Чехов (СКК «Лідер» Чернівці)

Кращий гравець – Олександр Тодорович («Урожай» Біла)

DSC_0147

«Те, що ми маємо, ось цей високий рівень змагань і постійний, майже беззупинний змагальний цикл – це все заслуга Сергія Задорожняка, – наголосив наприкінці церемонії виконавчий директор ЧМФФ Дмитро Тівілік. – Ця людина постійно в роботі, постійно з новими думками й бажанням розвивати футбол на Буковині. І тому я впевнений, що у нас і надалі все буде добре, на найвищому рівні».

DSC_0118

Церемонію нагородження проводила дуже й дуже солідна компанія на чолі з заступником голови ЧОФФ, президентом ЧМФФ Сергієм Задорожняком, і, окрім нього, складалася з виконавчого директора ЧМФФ Дмитра Тівіліка, президента Асоціації міні-футболу та футзалу ЧОФФ Івана Боднара, відповідального секретаря ЧОФФ Олександра Плахова, очільника міського спорту Дмитра Макаренка та директора ГРК «Маленький Париж» Йосифа Віцнуделя.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0119