Наради стосовно організаційних питань проведення змагань нового сезону провела Адміністрація АФЧО

Напередодні старту нового сезону великого футболу великий об’єм роботи провела Адміністрація Асоціації футболу Чернівецької області. В період з 16 по 25 березня 2021 року Адміністрацією АФЧО були проведені  наради стосовно організаційних питань, від яких залежить проведення офіційних обласних змагань з футболу нового сезону.

Робоча група у складі Сергія Задорожняка, Василя Маковія, Юрія Мосейчука, Олександра Плахова, Євгена Дзівідзінського, Василя Баланюка, і Миколи Ляха підготувала для розгляду та обговорення наступний перелік найважливіших питань:

  1. Про принципи формування обласних ліг з футболу серед аматорів на сезон 2021 року
  2. Погодження спискового складу команд-учасниць «Суперліга», «Перша ліга» група «А», «Перша ліга» група «Б» для подання на затвердження Виконкому АФЧО
  3. Про нововведення та процедуру проходження заявкової кампанії у сезоні 2021 року, відповідно до листа УАФ №177 від 17.02.2021 р.
  4. Про зміни та доповнення до регламентних документів обласних змагань з футболу, а саме до:
  • «Регламент обласних змагань з футболу сезону 2021 року»;
  • «Регламент інфраструктури стадіонів, організації безпеки проведення та медичне забезпечення футбольних матчів обласних змагань»;
  • «Реєстр та категорійність стадіонів Чернівецької області»;
  • «Дисциплінарні правила ГС АФЧО» (з додатками №№1,2);
  • «Тимчасовий протокол для організації та проведення футбольних матчів в Чернівецькій області серед аматорських футбольних команд (клубів) в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19»
  1. Про терміни старту і формат Чемпіонату, першостей та кубку Чернівецької області з футболу в сезону 2021 року.

 

За результатами проведених оргнарад побажання та пропозиції від потенційних учасників обласних змагань були внесені до проектів регламентуючих документів на подання для затвердження на Виконком АФЧО.

Кінцевий термін формування обласних ліг ( «Суперліга»,  «Перша ліга» група «А», «Перша ліга» група «Б») –  01 квітня 2021 року.

Орієнтовний старт Чемпіонату (першостей) – 10 квітня 2021 року.

Зони «Другої ліги» формуються за територіальним принципом (питання пов’язані з організацією і проведенням футбольного сезону на відповідних територіях діяльності покладаються на  районні асоціації футболу).

 

Адміністрація АФЧО