Нарешті стартував Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу-2021/22!

На паркеті чернівецького ФОК «Олімпія» минулої суботи, 4 грудня, відбулися поєдинки першого туру Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу нового зимового сезону-2021/22. Турнір пам’яті Дмитра Білоуса, який буковинські футзальні команди відіграли напередодні, добряче розігрів як спортсменів, так і спраглих до цікавого іскрометного футзалу вболівальників, тому перший тур регулярного чемпіонату зібрав велику кількість глядачів. І навряд чи вони пожалкували про це, адже тур вийшов напрочуд результативним і захоплюючим.

Неймовірно цікавим виявився стартовий поєдинок сезону, в якому зіграли дебютанти Чемпіонату Чернівців – «ДВ-транс» із Недобоївців і чернівецька «Фазенда». Недобоївська команда до початку була справжньою «темною конячкою» турніру, проте в реальності приємно здивувала глядачів. Укомплектована досвідченими гравцями, «ДВ-транс» мінімально, з рахунком 1:0, перемогла «Фазенду», що за складом, безумовно, вважалася одним із претендентів на медалі сезону, і тепер впевнено крокує до вершин буковинського футзалу.

Справжній трилер розіграли між собою амбітний «Vel-Team» і «Чернівецький рятувальник». Чотири рази протягом матчу вперед виходили «велтімівці» і чотири рази рятувальники його зрівнювали. Гра так і завершилася внічию 4:4, і «Vel-Team», який можна цього року розглядати в якості претендента на чемпіонство, втрачає важливі очки в першому ж турі…

Впевнено перемагає у стартовому турі «RADENT». Команда відповідально підійшла до зимового сезону-2021/2 і точно прагне здобутків. «Радентівці» відкрили рахунок у матчі проти «Рокитного-Стальнівців» вже на першій хвилині і протягом гри тільки нарощували перевагу. Маємо 5:1 на користь «RADENTа» і серйозну заявку від цієї команди на призове місце.

Ще у двох матчах стартового туру маємо дві великі перемоги. Точніше, перемоги з великим рахунком. Так, «Аматор» переміг «ВНВ-груп» із рахунком 9:0, а «Варатик» із Коломиї розгромив чернівецьку міську «ДЮСШ-1» з рахунком 12:0.

Володар Кубку Чернівців з футзалу-2021 «Урожай-Сітка-Захід» через участь у Кубку України з футзалу-2021/22 в неділю, 5 грудня, перший тур пропускав. Як виявилося, недарма, адже на участь у Чемпіонаті Чернівців-2021/22 заявилася дванадцята команда – «Молодія», і саме з нею «урожаївці» мають мають зіграти стартову гру поточного сезону.

Про дату і час зустрічі пропущеного матчу “Урожай-Сітка-Захід” – ФК “Молодія” ми вам повідомимо додатково, а поки що пропонуємо вашій увазі результати І туру Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу-2021/22 і розклад матчів ІІ туру, який відбудеться 18 грудня, наступної суботи:

І ТУР
“ДВ-Транс” Недобоївці – “Фазенда” Чернівці – 1:0
“ВHB-Group” Чернівці – “Садгора-Аматор” Чернівці – 0:9
“RADENT” Чернівці – “Рокитне-Стальнівці” – 5:1
“Vel-Team” Чернівці – “Чернівецький рятувальник” – 4:4
“Варатик” Коломия – “ДЮСШ-1” Чернівці – 12:0
ІІ ТУР
18.12.2021.
16:00. «ВНВ Груп” – «Урожай-Сітка-Захід»
17:00. “Vel-Team” – «ДВ-Транс» Недобоївці
18:00. «Садгора-Аматор» – ДЮСШ-1
19:00. «RADENT” – «Чернівецький рятувальник»
20:00. «Варатик» – Фазенда»
21:00. «Молодія» – «Рокитне-Стальнівці»