На Буковині започатковано Кубок Чернівецького прикордонного загону з міні-футболу серед юнаків

DSC_0027

На футбольному стадіоні ГРК «Маленький Париж», який розташовано в Чернівцях, вперше в історії обласного дитячого футболу пройшов Кубок Чернівецького прикордонного загону з міні-футболу серед дітей віком від 10 до 12 років. Відбулася ця подія в рамках святкування Дня прикордонника і зібрала вона чотири команди, які складалися з дітей військовослужбовців, службовців правоохоронних і силових органів.

DSC_0036

Участь у цих змаганнях приймали команди від:

ДПСУ (Державна прикордонна служба України, Чернівецький загін)

ГУНП (Головне управління національної поліції в Чернівцях)

ДМСУ (Державна міграційна служба України)

ДСНС (Державна служба надзвичайних ситуацій)

DSC_0042

Варто відзначити, що Кубок Чернівецького прикордонного загону був присвячений загиблим на сході України Героям, зокрема, прикордоннику з Путильщини сержанту Олександру Зайцю, а самі змагання мали за мету підтримку дітей родин військовиків, силовиків та законників.

DSC_0029

Турнір відбувався за круговою системою і кожна команда зіграла по три матчі з усіма командами-учасницями. Кращою за всіх виявилися хлопчаки з команди ГУНП, які не залишили своїм суперникам жодного шансу.

DSC_0069

Події на Кубку склалися таким чином, що останній тур виявляв як переможця і срібного призера в одному матчі, так і володаря третього місця з командою, що посяде останнє місце – у другому.

А розташувалися юні учасники змагань наступним чином:

  1. ГУНП ДМСУ  3. ДСНС  4. ДПСУ

DSC_0053

Переможцям і призерам турніру традиційно були медалі, кубки та грамоти. Окрім цього, ці дитячі змагання підтримала й Чернівецька обласна федерація футболу, яка презентувала юним футболістам комплекти м’ячів.

DSC_0077

«Ми сподіваємось, що ці змагання, як і будь-які інші, сприятимуть розвитку футболу на Буковині, – зазначив заступник голови ЧОФФ Сергій Задорожняк. – Саме в цих дітях ми воліємо бачити наступну, потужну зміну талановитих гравців нашого краю».

DSC_0038

Організатори турніру – Чернівецький прикордонний загін ДПСУ – запевнили усіх присутніх у тому, що докладатимуть максимум зусиль для того, щоби зробити ці змагання щорічними, тож чекатимемо наступного турніру вже у найближчому 2018 році.

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_0064