На ветеранській “Буковинській зимі” відіграли другий тур

На штучному майданчику села Волока продовжується міні-футбольний турнір серед ветеранів буковинського футболу у двох вікових категоріях. Турнір «Буковинська зима-2021» безперечно можна вважати таким собі зимовим чемпіонатом Чернівецької області серед ветеранів, тому боротьба в кожному матчі забезпечена і на цій короткій дистанції важливе кожне очко.

Минулого тижня команди-учасниці відіграли поєдинки другого туру змагань і вже виокремилися лідери, що поведуть боротьбу за нагороди турніру. У віковій групі «50+» чернівецькі «Дрім-Тім» і «Фазенда» розпочали програму туру і «дрімтімівці» впевнено перемогли суперника у другому матчі поспіль. Рахунок матчу – 4:1 на користь «Команди Мрії», яка на даний момент очолює турнірну таблицю.

В іншому матчі цієї вікової категорії також другу перемогу поспіль здобуває «Глибока». Цього разу глибочани були сильнішими за «Освіту». Рахунок поєдинку – 3:0, і всі з цікавістю очікують гру третього туру між «Дрім-Тімом» та «Глибокою» за право бути одноосібним лідером змагань.

Вікова категорія «40+». Тут свою перевагу підтвердила трійка лідерів – «Волока», «Буковина-Ретро» і «Дрім-Тім». Підтвердила не просто перемогами, а перемогами впевненими і результативними. Волочани вщент рознесли «Садгору» з рахунком 13:0 (!!!), «Буковина» розгромила «Кам’янку» 7:2, а «Дрім-Тім» у непростому матчі переміг з рахунком 3:1 «Спарту». Ця трійка, як то кажуть, наразі поза конкуренцією.

Результати матчів ІІ туру і турнірні таблиці змагань – до вашої уваги:

 

“50+”

Дрім-Тім – Фазенда – 4:1

Глибока – Освіта – 3:0

 

“40+”

Волока – Садгора – 13:0

Буковина-Ретро – Кам’янка – 7:2

Дрім-Тім – Спарта – 3:0

Іва Коровія – Червона рута – 2:0

 

“50+”

 1. Дрім-Тім – 6
 2. Глибока – 6
 3. Фазенда – 0
 4. Освіта – 0

“40+”

 1. Волока – 6
 2. Буковина-Ретро – 6
 3. Дрім-Тім – 6
 4. Іва Коровія – 3
 5. Червона рута – 3
 6. Спарта – 0
 7. Кам’янка – 0
 8. Садгора – 0