НА ЗАВОДІ ФФУ ВІДКРИЛИ ДРУГУ ЛІНІЮ З ВИРОБНИЦТВА ШТУЧНОГО ПОКРИТТЯ ДЛЯ ФУТБОЛЬНИХ ПОЛІВ

У п’ятницю, 2 березня в Бориспільському районі Київської області відбулася церемонія відкриття другої лінії заводу з виробництва штучного покриття для футбольних полів.

Перший в Україні вітчизняний завод із виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків та професійних футбольних полів запрацював 30 вересня 2017 року. Тоді була офіційно презентована лінія з виробництва синтетичної трави. Минуло півроку, і тепер на підприємстві ввели в експлуатацію лінію каскадного типу з переробки використаних автомобільних та сільськогосподарських шин.

На ній виготовлятиметься гумовий гранулят, що використовується для засипки штучних футбольних та мультиспортивних майданчиків, виготовлення покриття для бігових доріжок, гумової плитки та бруківки. Постачальником обладнання та стратегічним партнером у цьому напрямку став світовий лідер із продажу економічно ефективних систем переробки шин «EcoGreenEquipment» (США).

У свою чергу розширення підприємства стане ще одним кроком у реалізації ФФУ «Стратегії розвитку футболу 2030», одним із завдань якої є модернізація футбольної інфраструктури України.

За статистикою, за рік в Україні накопичується майже 150 000 тон використаних шин, із них переробляється лише близько 10 %. Механічне подрібнення у гумовий гранулят/крихту є одним із способів утилізації зношених шин, що відпрацювали свій ресурс.