На Меморіалі Костіва і Пукая цього року змагатимуться ветерани

Квітень-2019 у буковинському футболі розпочинається з першого в історій краю Турніру з міні-футболу пам’яті Олега Костіва і Віталія Пукая серед ветеранів у віковій категорії «40+». За цей міжсезонний трофей змагатиметься четвірка команд – «Буковина-Ретро», «Митник», «Дрім-Тім-ветеран» і коровійська «Іва».

Змагання відбудуться на штучному футбольному майданчику Студмістечка ЧНУ в Чернівцях з 5 по 7 квітня і стануть непоганою «розминкою» для тих ветеранських команд, які планують зіграти в Чемпіонаті Чернівецької області з футболу серед ветеранів-2019.

Цікаво, до протягом 12-ти років поспіль Меморіал Костіва і Пукая проводився серед аматорських команд, минулого року через певні моменти «взяв паузу», а нині, завдяки ініціативі друзів Олега і Віталія, їх родин і Федерації футболу Чернівецької області, стартує у просторі ветеранського футболу.

Запрошуємо всіх шанувальників футболу відвідати поєдинки турніру, адже на вас очікують шість матчів протягом трьох днів змагань. Додаємо розклад ігор, проте, зауважуємо, що в процесі підготовки можливі зміни, про які ми повідомимо на нашій сторінці в соціальній мережі Фейсбук, або виправимо в даному матеріалі!

5 квітня

15-30 – «Буковина-Ретро» – «Митник»

16-30 – «Дрім-Тім-ветеран» – «Іва»

6 квітня

14-00 – «Дрім-Тім-ветеран» – «Буковина-Ретро»

15-00 – «Митник» – «Іва»

7 квітня

13-00 – «Іва» – «Буковина-Ретро»

14-00 – «Митник» – «Дрім-Тім-ветеран»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО