На Новорічний відпочинок пішла зона “С” ЧО з міні-футболу

Половина групового етапу в зоні «С» обласного чемпіонату з міні-футболу сезону-2021/22 після матчів, що відбулися 26 грудня, вже позаду. Саме цього дня відбулися ігри четвертого туру чемпіонату, після яких зона «Б» іде на відпочинок аж до 9 січня наступного року.

У підгрупі 2 відіграли центральний поєдинок не тільки звітного туру, а й взагалі, усього групового етапу лідери підгрупи – «Вікнянське ОТГ» і «Шипинці». В очній зустрічі двох найсильніших команд цієї «компанії» впевнено, з рахунком 4:1 перемогли вікнянці і, таким чином, саме вони стали одноосібним лідером підгрупи «С».

Шипинчан же ж після цієї поразки у турнірній таблиці майже наздогнали дубівецький «Greentech» і «Лашківка», які в четвертому турі очки набрали. Щоправда, «Лашківка» здобула перемогу над «Білою», а дубівчани зіграли внічию з «Кадубівцями», проте обидві команди реально претендують також на вихід із групи.

У підгрупі 1 рекорд сезону за кількістю забитих м’ячів за один матч і, відповідно, найбільшу за рахунком перемогу на даний момент встановила «Брусниця». 12:3 – саме так брусничани обіграли «Драчинці» і перемогли вчетверте у чотирьох матчах.

Ніби в унісон із «Брусницею» іде «Дружба», що представляє Борівці і Киселів. «Дружба» також перемагала в усіх матчах нинішнього сезону, а останнього уїк-енду борівчанам поступився «всуху» 0:6 «Берегомет». Відрив лідерів від переслідувачів на цей момент становить аж 7 очок…

Зона «С». Пропонуємо вам результати чергового, 4-го туру:
ПІДГРУПА 2
Біла – Лашківка – 4:7
Шипинці  – Вікнянська ОТГ – 1:4
Greentech – Кадубівці – 3:3
Неполоківці –  Ваш майстер – 1:3
1. Вікнянська ОТГ – 12
2. Шипинці – 9
3. Greentech – 7
4. Лашківка – 7
5. Ваш майстер – 6
6. Біла  – 3
7. Неполоківці – 1
8. Кадубівці – 1
ПІДГРУПА 1
Веренчанка – Мамаївці – 3:2
Брусниця – Драчинці – 12:3
Оршівці –  Ідея – 3:2
Берегомет – Дружба – 0:6
1. Брусниця – 12
2. Дружба Борівці-Киселів – 12
3. Веренчанка – 5
4. Драчинці – 4
5. Берегомет – 4
6. Ідея Іванківці – 3
7. Оршівці – 3
8. Мамаївці – 0