На стадії плей-оф Чемпіонату області з міні-футболу – багато несподіванок!

DSC_0396

 

 

 

 

 

 

 

За доброю традицією буковинського міні-футболу, на стадії 1/8 фіналу та чвертьфіналів Чемпіонату області не обійшлося без несподіванок. Усі команди продемонстрували високий рівень гри й деколи важко було виявити кращого. Але спорт – це коли хтось виграє, а хтось програє і на стадії плей-оф далі проходить той, хто або підготувався краще, або хотів перемогти сильніше…

DSC_0409

 

 

 

 

 

 

 

Єдиним винятком із цього правила стала несподівана неявка ФК «МОМ» на гру проти «Буковинської надії». Команда непогано зіграла на груповому етапі, посіла друге місце у своїй групі, а ця неявка на гру стала незрозумілою. Навіщо було тоді виходити з групи?…

DSC_0430

 

 

 

 

 

 

 

Нелегко дався матч 1/8-ї одному з фаворитів чемпіонату – «Урожаю» з Біли. Щоправда, і суперник у нього був не з простих – чернівецький «Дрім-Тім». Проте, мінімальна перемога на цьому етапі турніру нічим не гірша від результативної, отже 2:1 на користь «Урожая» – і команда прогнозовано іде далі.

DSC_0567

 

 

 

 

 

 

 

Також прогнозованими були перемоги «Фазенди» над «Університетом-2» (4:1) і «Вікторії-Везувій» над «Патрульною поліцією» (4:2), у грі рівних за рівнем і амбіціями команд «RA-DENT» мінімально переміг 2:1 «Шишківці», а от результати усіх інших ігор 1/8 фіналу можна із упевненістю назвати дещо несподіваними…

DSC_0576

 

 

 

 

 

 

 

Так, направду сенсаційно шилівська «Дружба» розгромила «розібрані» вщент «Іванківці-Чудей» з рахунком 7:1, а «Маленький Париж» абсолютно несподівано вибив з чемпіонату одного з основних фаворитів турніру – досвідчену «Волоку» – 6:4.

DSC_0597

 

 

 

 

 

 

 

Не зміг пройти «Бест-Білу» чернівецький «Університет»: в основний час було зафіксовано нічию 5:5, а по-пенальті 2:1 перемогла «Біла». Більше того, вже в неділю, у чвертьфіналі, «Бест-Біла» дещо несподівано вибила з боротьби дуже амбіційний «RA-DENT», то ж подвійна несподіванка від «жовтих» у плей-оф чемпіонату області – це направду цікаво!

DSC_0613

 

 

 

 

 

 

 

Знову нелегкий екзамен здав «Урожай». Цього разу на його дорозі стала «Фазенда». Матч був дуже цікавим і насиченим на події, але досвід «урожаївців» виявився більш переконливим: 2:0 – і команда з Біли (точніше, обидві команди з Біли!) виходить до півфіналу!

DSC_0384

 

 

 

 

 

 

 

Запеклим виявився й поєдинок між «Маленьким Парижем» і діючим чемпіоном області «Вікторією-Везувієм». Долю поєдинку вирішив один-єдиний гол від «Вікторії», але до останніх секунд гри інтрига зберігалася і «парижани» мали не один шанс для того, щоби спасти матч…

DSC_0395

 

 

 

 

 

 

 

Нарешті, «Буковинська надія» виявилася єдиною командою, яка на стадії чвертьфіналів не дала своєму супернику жодного шанса на вихід далі. Впевнена за рахунком і ходом гри перемога над шилівською «Дружбою» виводить «Надію» в півфінал цьогорічного чемпіонату області.

DSC_0423

 

 

 

 

 

 

 

Отже, наводимо результати матчів 1/8 та ¼ фіналу Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2017/18:

1/8 фіналу:

«Урожай» Біла – «Дрім-Тім» Чернівці – 2:1

ФК «Фазенда» Чернівці – «Університет-2» Чернівці – 4:1

«Іванківці-Чудей» – «Дружба» Шилівці – 1:7

ФК «МОМ» Чернівці – «Буковинська надія» Тисівці – -:+

ФК «Волока» – «Маленький Париж» Чернівці – 4:6

«Вікторія-Везувій» Чернівці – «Патрульна поліція» Чернівці – 4:2

ФК «Університет» Чернівці – «Бест-Біла» – 5:5 (1:2)

ФК «Шишківці» – «RA-DENT» Чернівці – 1:2

DSC_0566

 

 

 

 

 

 

 

¼ фіналу

«Урожай» Біла – ФК «Фазенда» Чернівці – 2:0

«Дружба» Шилівці – «Буковинська надія» Тисівці – 1:6

«Маленький Париж» Чернівці – «Вікторія-Везувій» Чернівці 0:1

«Бест-Біла» – «RA-DENT» Чернівці – 2:1

DSC_0578

 

 

 

 

 

 

 

У півфіналах Чемпіонату Чернівецької області, які відбудуться 27 січня на штучному майданчику СОУ «Буковина», зустрінуться:

«Урожай» Біла – «Буковинська надія» Тисівці

«Вікторія-Везувій» Чернівці – «Бест-Біла»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

DSC_0595