На Турнірі пам’яті Костіва і Пукая перемагає “Буковина-Ретро”

В неділю, 7 квітня, на штучному футбольному майданчику Студмістечка ЧНУ завершився перший в історії буковинського футболу Турніру з міні-футболу пам’яті Олега Костіва і Віталія Пукая серед ветеранів у віковій категорії «40+», який було організовано друзями й рідними Олега і Віталія за сприяння Федерації футболу Чернівецької області.

В останній день змагань глядачі побачили матчі третього туру, які остаточно розставили всі команди по місцям, хоча перше і останнє місця були визначені ще за підсумками другого туру. Так, «Буковина-Ретро» впевнено перемогла і в третьому матчі свого суперника, яким була коровійська «Іва». Команда з Коровії не мала шансів піднятися з останнього, четвертого місця, але все ж дала бій переможцю турніру. Перемога «ретрівців» з рахунком 5:2 лише підтвердила їх перевагу на усіма іншими ветеранськими командами області і офіційно принесла їм чемпіонський титул Меморіалу Костіва і Пукая.

В поєдинку за другу/третю сходинки зійшлися «Дрім-Тім-ветеран» і «Митник». Гра вийшла цікавою і напруженою, і долю її вирішив один єдиний забитий м’яч. М’яч у ворота відомого воротаря, колишнього кіпера збірної Казахстана Нестеренка, який на цьому турнірі захищав кольори «дрімтімівців». Нестеренко багато разів виручив свою команду, і у випадку з пропущеним м’ячем зовсім вина не його, а захисників, які не підстрахували свого воротаря.

Отже, маємо наступні результати і остаточне розташування команд у турнірній таблиці:

«Буковина-Ретро» – «Іва» Коровія – 5:2

«Митник» – «Дрім-Тім-ветеран» – 1:0

  1. «Буковина-Ретро» – 9 (14-3)
  2. «Митник» – 6 (12-3)
  3. «Дрім-Тім-ветеран» – 3 (1-7)
  4. «Іва» Коровія – 0 (3-16)

На церемонію офіційного нагородження завітали батьки Олега Костіва, голови обласної і міської федерацій футболу Василь Орлецький та Сергій Задорожняк, президент ФК «Університет» Микола Осадець, співорганізатор турніру Григорій Токар, а також заступник голови ФФЧО Василь Вінтоник.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО