На 66-му році життя помер колишній футболіст київського “Динамо” Володимир Лозинський

З глибоким сумом повідомляємо, що на 66-му році життя помер відомий у минулому гравець київського «Динамо» та збірної СРСР Володимир Федорович Лозинський.

У складі «Динамо» Лозинський виступав протягом 10-ти років і взяв участь у великих перемогах нашої команди. На його рахунку – перемоги з «Динамо» в чемпіонатах СРСР (тричі) і в Кубках СРСР (двічі).

Після завершення кар’єри Лозинський віддав понад 25-ти років українському футболу як кваліфікований тренер, успішний селекціонер і грамотний функціонер.

Пішла з життя прекрасна людина, неординарний гравець, тренер, справжній динамівець Володимир Лозинський. Багато років він віддав служінню футболу, 10 років провів у київському «Динамо».

Футбольна кар’єра Лозинського – це приклад відданості своїй справі, приклад того, як самовіддача та працездатність часто визначають долю футболіста. Він був одним із тих гравців, які кували славу нашого клубу і стали прикладом для наступних поколінь.

Після завершення кар’єри гравця Володимир Лозинський залишився у великому футболі та передавав свої знання вже як тренер. Студентська збірна України двічі ставала чемпіоном Універсіади під його керівництвом.

У глибокій печалі сумуємо разом з усіма, хто цінував футбольний талант Володимира Лозинського, хто поважав його за порядність і чесність. Світла пам’ять про Володимира Федоровича назавжди залишиться в наших серцях….