Неймовірний камбек “Корони” – і “шоколадні” у фіналі Кубку Чернівців із футзалу!

DSC_0934

В залі чернівецького ФОК «Олімпія» суботні півфіналісти Кубку Чернівців із футзалу мали виявити недільних фіналістів, а з ними й ще одного кандидата на поїздку до Елітного футзального фіналу до столиці Волині – Луцька. Особливо цікавим було питання щодо переможця пари «Корона» – «БукФам», в якій або перші брали реванш за «чемпіонатні» справи, або другі мали остаточно підтвердити свою перевагу в цьому протистоянні.

DSC_0924

Першими на паркет вийшли гравці «Урожая» і «ВБА».  Чемпіони відразу, не відкладаючи в довгий ящик, забили м’яча і, напевно, вирішили, що справу вже зроблено. В окремі моменти гри виникало враження, що «Урожай» налаштовувався на гру «в півноги», і «зелені» мали подякувати суперникам за те, що тим не вдавалося створити бодай якусь небезпеку біля їх воріт. Не дуже виходили атаки і в «Урожая»: лише на 4 хвилині другого тайму вони забили вдруге (таки з другого свого моменту в матчі!), після чого залишалося лише дограти гру.

DSC_0964

В підсумку «Урожай» відзначився ще двічи й виграв з рахунком 4:0. Чуда «бойсам» створити не вийшло, і команда з Білої має шанс зробити цьогорічний футзальний буковинський дубль.

DSC_0926

«Корона» ж отримала реальний шанс «повернути борг» буковинським «медикам» за втрату «бронзових» нагород чемпіонату, а там, хто зна, перемогти у фіналі й отримати путівку на Елітний футзальний фінал у Луцьку. Та от гра цього разу в «шоколадних» складалася не так, як вони цього, напевно, хотіли. В першому таймі двічи «БукФам» виходив вперед, а до своїх воріт суперників не дуже вже й пускав. А після третього м’яча у ворота «Корони», власне, інтрига щодо переможця гри як би й зникла…

DSC_0961

У другій половині гри «шоколадні», звісно, намагалися більше атакувати й мали безліч моментів для того, щоб не тільки зкоротити відставання від «медиків», а й значно більше… Але, якщо гра не йде, то не йде зовсім. На 7-й хвилині видалили воротаря «Корони», й за дві хвилини рахунок став 4:1 на користь «БукФаму».

DSC_0958

А от тут і розпочалося! Нарешті, «шоколадки» прокинулися й пішли відіграватися. І – ФАНТАСТИКА!!! Вони забили тричі! Сценарій матчу чемпіонату повторився з точністю до навпаки!!! Ті, що програвали по ходу гри 1:4, змогли таки зрівняти рахунок до 4:4! Дві однакові нічиї між цими опонентами!!! Таке, напевно, довго не забудеться шанувальникам чернівецького футзалу!

DSC_0930

А в серії післяматчевих пенальті, не менш нервових, аніж сама гра, команди пробили по 5 ударів «з точки», і, в принципі, логічно, що саме «Корона» стала переможцем і серії, і цього півфіналу!

DSC_0962

Таким чином, за Кубок Чернівців у фіналі в неділю битимуться «Урожай» і «Корона», до того ж цей фінал буде в якості «розігріву» перед домашнім поєдинком головної команди краю – «Буковини». Чекаємо всіх завтра о 12-30 в «Олімпії», буде спекотно!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0933

18.03. Кубок Чернівців із футзалу-2017. Півфінали

«Урожай» – «ВБА» – 4:0

«БукФам» – «Корона» – 4:4 (пен. – 3:4)

19.03. Кубок Чернівців із футзалу-2017. Фінал

 12-30. «Урожай» – «Корона»

DSC_0948