Неймовірний камбек – і в Кубку області серед ветеранів перемагає “Буковина-Ретро”!

Як і передбачалось, фінал Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів вийшов напруженим і видовищним. Дві дійсно найсильніші на сьогоднішній день ветеранські команди Буковини – чернівецькі «Буковина-Ретро» і «Дрім-Тім» – зійшлися у цьому фінальному поєдинку і продемонстрували численним глядачам справжній клас гри.  Гри, в якій було все, що подобається вболівальникам і все, що прикрашає фінальні матчі: інтрига, непередбачуваність, пенальті, неймовірний камбек, цікаві комбінації та потужні атаки!

DSC_1933

А відбувся фінал ветеранського Кубку на стадіоні ДЮСШ №1, що у Центральному парку культури Чернівців у неділю, 8 жовтня, в рамках святкування Дня міста.

DSC_1937

Все «завертілося» вже з першої хвилини гри, коли неочікувано швидко «Дрім-Тім» відкрив рахунок. Звичайно, лідер чемпіонату області кинувся відіграватися, але ще до перерви пропустив швидку контратаку суперників і отримав другий гол у свої ворота. Не можна сказати, що «Команда мрії» весь час «відсиджувалася» в обороні: «дрімтімівці» теж небезпечно атакували і перевагу в два м’ячі в першому таймі заслужили.

DSC_1938

З однієї сторони, 2:0 – це більше ніж вагома заявка на перемогу, але «Буковина» так зовсім не думала. У другій половині гри «буковинці» ще більш завзято атакували і швидко відквитали один м’яч, завдяки чому інтрига щодо визначення переможця турніру відродилася.

DSC_1941

Вже при рахунку 2:1 «Дрім-Тім» мав кілька чудових нагод відзначитися втретє і тим самим закривати питання переможця матчу але цими шансами не скористався. А от «Буковина-Ретро» своїми шансами скористалася зповна! Спочатку «жовто-червоні» заробили пенальті, який впевнено реалізували і зрівняли рахунок у грі. А потім…

DSC_1944

«Буковина» розпочала «давити» суперника й намагатися вирішити долю матчу в основний час, проте «Дрім-Тім» впевнено і грамотно оборонявся. Справа йшла до післяматчевої «лотереї» і за дві хвилини до кінця основного часу «дрімтімівці» беруть тайм-аут, відразу після якого «Буковина» забиває втретє і стає автором найгучнішого камбеку сезону в буковинському футболі! Відіграти два м’ячі в такому матчі, проти такого сильного суперника здавалося неможливим, але «ретрівці» це таки зробили і справедливо стали володарем Кубку області з футболу серед ветеранів сезону 2017 року!

DSC_1986

Якщо ж «Буковині-Ретро» вдасться перемогти і в чемпіонаті області, а до цього справа йде, то «золотий» дубль стане логічним завершенням сезону в буковинському ветеранському футболі, адже цього року «Буковина» дійсно домінувала. Хоча, якщо б фактично не «розпалася» після перерви в чемпіонаті «Роша», хтозна, як ви воно було…