Новий чемпіон області з міні-футболу – “Урожай”!

DSC_0771

 

 

 

 

 

 

 

Минулими вихідними Буковина отримала нового чемпіона області з міні-футболу. Ним став «Урожай» з Біли, який, схоже, поставив собі за ціль перемогти в більшості обласних змагань з різних видів футболу і стати таким собі буковинсько-футбольним гегемоном))) Але про все по порядку…

DSC_0769

 

 

 

 

 

 

 

В півфіналі «Урожаю» дала справжній бій «Буковинська надія». Зазначимо, що обидві команди укомплектовані сильними, досвідченими гравцями, які свого часу пограли на високому рівні, й тому шанси обидвох суперників на вихід у фінал вважалися рівними.

DSC_0786

 

 

 

 

 

 

 

Більшу частину матчу атакував «Урожай», хоча «Буковинська надія» по моментах нічим не поступалася опонентові. Та ще й відкрила рахунок у матчі! Проте, «урожаївці» рахунок зрівняли, а в післяматчевих пенальті вирвали перемогу з рахунком 3:2.

DSC_0751

 

 

 

 

 

 

 

В іншому півфіналі все було трохи інакше. Дещо несподіваним півфіналістом стала «Бест-Біла», яка вибила зі свого шляху «Університет» і «RA-DENT». Цього разу «Білу» екзаменував діючий чемпіон області «Вікторія-Везувій». З однієї сторони, перевага «Вікторії» мало в кого викликала сумнів, але, з іншої, цікаво було би, якщо у фіналі відбулося б дербі «а ля Біла») Та цього не сталося. «Вікторія» ніяких шансів супернику не дала і впевнено перемогла з рахунком 5:1.

DSC_0887

 

 

 

 

 

 

 

Вже наступного дня відбулися матч за ІІІ місце і фінал. Спочатку в боротьбі за «бронзові» медалі чемпіонату зійшлися «Буковинська надія» і «Бест-Біла». Основний час матчу закінчився внічию, для «Надії» – вже другий раз поспіль! І вдруге поспіль команда поступилася супернику під час пробиття післяматчевих пенальті. Отже, третьою в чемпіонаті області сезону 2017/18 рр. доволі несподівано стає «Бест-Біла»!

DSC_0891

 

 

 

 

 

 

 

 

Заради справедливості відзначимо, що за «Вікторію» не змогли зіграти у фінальному матчі кілька важливих гравців. Можливо, саме це, а, можливо, якісь інші чинники вплинули на хід матчу, але «Урожай» цього дня був сильнішим і першу перемогу в турнірі 2018 року таки заслужив. В ході матчу «Урожай» вів 2:0, потім «Вікторії» вдалося скоротити розрив у рахунку, а потім був третій гол «урожаївців», який викликав багато розмов і суперечок. Так чи інакше, його було зараховано, і команда з Біли довела гру до кінцевої перемоги з рахунком 5:2! Маємо нового чемпіона області!

DSC_0893

 

Варто відзначити у складі «Урожая» його лідерів – Янчика і Керчу. Вони дуже багато зробили для перемоги своєї команди в чемпіонаті і невипадково саме Янчик став кращим гравцем фіналу!

Що ж, Біла «рулить»! Відразу дві команди з цього приміського села стали володарями комплектів нагород обласного чемпіонату з міні-футболу: «Урожай» – перший, «Бест-Біла» – третя!

DSC_0946

 

 

 

 

 

 

 

Тим цікавіше буде спостерігати за кубковими баталіями, які вже розпочалися, а вже найближчими вихідними перейдуть у стадію 1/8 та чвертьфіналів. Тож приходьте на штучний майданчик СОУ «Буковина» і вболівайте за своїх улюбленців»!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

DSC_0943