Одноосібним лідером Чемпіонату Чернівців з футзалу стає “Урожай-Сітка-Захід”

Просто шаленим і неймовірно цікавим був черговий 7-й тур Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу сезону-2021/22. Поєдинки 7-го туру традиційно відбулися в чернівецькому ФОК «Олімпія», і минувший уїк-енд, звичайно, вніс ряд змін у турнірну таблицю чемпіонату.

Головною зміною стало те, що в нинішньому сезоні вперше з’явився одноосібний лідер, адже саме в цьому турі між собою зустрілися дві команди, які до цього ще не зазнавали очкових втрат у чемпіонаті. «Урожай-Сітка-Захід» зійшовся з недобоївським «ДВ-Трансом», і в цьому напруженому поєдинку «урожаївці» вирвали нелегку перемогу з рахунком 2:1 і очолили тунірну таблицю сезону.

Відзначимо, що «ДВ-Транс» нічим не поступався досвідченому «Урожаю» і доказав невипадковість того, що перебуває у верхній частині турнірної таблиці. В будь-якому випадку команда з Недобоївців, разом із коломийським «Варатиком», є головним відкриттям сезону і найприємнішим сюрпризом для буковинських шанувальників футзалу.

Ну і «Варатик», не зважаючи на те, що не є буковинською командою, схоже, встиг відчути дух особливостей чернівецького футзалу і дуже добре вписався в цьогорічний чемпіонат. По-перше, команда з Коломиї – дуже вольова і рішуча, б’ється до останнього і будь-якою ціною намагається здобути потрібний результат.

По-друге, «Варатик» від душі перехопив найяскравіший момент чернівецького футзалу, засвоїв його і тепер може точно вважатися чернівецькою командою)) Програючи в 7-му турі по ходу матчу «Чернівецькому рятувальнику» 0:3, а потім і 1:4, «Варатик» не просто зрівняв рахунок у грі, а й на останній хвилині вирвав дуже важливу для себе перемогу!!! 5:4 – і команда з Коломиї продовжує утримувати за собою третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату!

До того ж, кидається в очі одна важлива деталь: чим далі, тим більше чернівецькі вболівальники підтримують і щиро вболівають саме за гостей з Прикарпаття, а не за місцеві команди. За гру, за рішучість і видовищність, за яскравість і характер. Особливо це було помітно якраз минулої суботи, в матчі проти «рятувальників».

Перемогли у звітному турі й ті команди, які переслідують прикарпатців і також претендують на комплект нагород сезону. «Фазенда» у запеклій боротьбі вирвала перемогу у «Vel-Team» з рахунком 3:1, а «РАДЕНТ» зі скрипом ледве-ледве зміг в останній момент забрати очки у «ДЮСШ №1», хоча цього разу юні вихованці Андрія Кошури мали всі шанси не тільки на те, щоби зіграти внічию, а й перемогти сильного суперника. З такою грою «РАДЕНту», напевно, не слід сподіватися на здобуття бронзових медалей…

Впевнено перемогла і «Садгора-Аматор». Суперником «аматорів» цього разу були «Рокитне-Стальнівці», які в минулому турі розгромили «Варатик». Але рокитняни, схоже, просто були не готові минулої суботи до такого потужного опонента і результат 2:5 на користь «Аматора» абсолютно точно відобразив події на паркеті ФОК «Олімпія».

Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу-2021/22
7-й тур
ФАЗЕНДА – VEL TEAM – 3:1
РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – САДГОРА-АМАТОР – 2:5
ВАРАТИК – ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 5:4
ВНВ-ГРУП – МОЛОДІЯ – 5:4
УРОЖАЙ – ДВ ТРАНС – 2:1
РАДЕНТ – ДЮСШ 1 – 4:3
1. УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД ЧЕРНІВЦІ – 21
2. ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – 18
3. ВАРАТИК КОЛОМИЯ – 14
4. ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 13
5. РАДЕНТ ЧЕРНІВЦІ – 13
6. САДГОРА-АМАТОР ЧЕРНІВЦІ – 12
7. VEL-TEAM ЧЕРНІВЦІ – 10
8. ФК МОЛОДІЯ – 7
9. ВНВ-ГРУП ЧЕРНІВЦІ – 6
10. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 5
11. ФК РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 3
12. ДЮСШ 1 – 0
В наступному, 8-му турі чемпіонату зіграють:
ФАЗЕНДА – РАДЕНТ
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – САДГОРА-АМАТОР
ФК РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – ВНВ-ГРУП
ДВ-ТРАНС – ВАРАТИК
ВЕЛ-ТІМ – УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД
ДЮСШ №1 – ФК МОЛОДІЯ