Одну з вікових категорій “Буковинської зими-2021” виграє ветеранський “Дрім-Тім”

Наближається до свого завершення і зимовий ветеранський сезон у буковинському футболі. На турнірі з міні-футболу «Буковинська зима-2020» минулого тижня відбулися матчі чергового туру в обидвох вікових категоріях, а вже цієї п’ятниці команди відіграють поєдинки останнього туру і, таким чином, визначать переможців і призерів буковинської футбольно-ветеранської зими.

У віковій групі «50+» основні питання вже вирішені. Переможцем турніру стає «Дрім-Тім», який після перемоги в останньому турі над «Фазендою» з рахунком 4:1 вже недосяжний для найближчого переслідувача – ФК «Глибока». Глибочани теж перемогли минулої п’ятниці своїх суперників – «Освіту». Рахунок поєдинку – 7:1 на користь «Глибоки», проте між командами – різниця у п’ять очок, і «Глибока» фінішує другою.

Третя – «Фазенда», яку «Освіта», що взагалі йде без очок, вже не дістане, тому матчі останнього, п’ятого туру в цій групі стають простою формальністю. Відповідно, «Освіта» посідає у змаганнях останню, четверту сходинку в цій віковій ветеранській групі.

Значно цікавіше складаються обставини у віковій категорії «40+». Тут інтрига поки що зберігається по більшості з позицій, в тому числі й чемпіонській. Можливо, ім’я переможця турніру в цій групі стане відомим ще до останнього, 7-го туру, оскільки в очному поєдинку в четвер стосунки з’ясовуватимуть якраз лідери змагань – ФК «Волока» і чернівецький «Дрім-Тім». Та не будемо забігати наперед…

Останній матч «Волока» провела з «Червоною рутою» і здобула дуже важку, але таку необхідну для себе мінімальну перемогу з рахунком 3:2. А от «Дрім-Тім» і «Буковина-Ретро» розійшлися між собою внічию 1:1 і зараз, відповідно, посідають друге і третє місця у турнірній таблиці за лідером – «Волокою».

Тим часом коровійська «Іва» зробила серйозну заявку не тільки на четверте місце в турнірі, а й на медалі. В останній грі «Іва» впевнено обіграла аутсайдера – «Кам’янку» – і тепер усього на одне очко відстає від «Буковини-Ретро». Так що тут усе точно вирішуватиметься тільки під час поєдинків останнього туру.

 

“50+”

Дрім-Тім – Фазенда – 4:1

Глибока – Освіта – 7:1

“40+”

Дрім-Тім – Буковина-Ретро – 1:1

Іва – Кам’янка – 3:0

Спарта – Садгора – 3:3

Волока – Червона рута – 3:2

 

“50+” Турнірна таблиця

 1. Дрім-Тім – 15
 2. Глибока – 10
 3. Фазенда – 4
 4. Освіта – 0

“40+” Турнірна таблиця

 1. Волока – 15
 2. Дрім-Тім – 13
 3. Буковина-Ретро – 11
 4. Іва – 10
 5. Червона рута – 7
 6. Садгора – 5
 7. Спарта – 4
 8. Кам’янка – 0