Очільники обласної федерації футболу долучилися по благодійної акції фонду “Я майбутнє України”

Доброю традицією стала участь керівництва Федерації футболу Чернівецької області у різноманітних благодійних заходах, які проводяться на території Буковини. Кожного року очільники федерації співпрацюють із благодійними організаціями й фондами, що підтримують дітей різних соціальних категорій і таким чином намагаються сприяти вихованню нової генерації України.

22 грудня голова ФФЧО Василь Орлецький та його заступник, голова Чернівецької міської федерації футболу Сергій Задорожняк традиційно долучилися до передноворічного благодійного заходу, який проводив фонд «Я – Майбутнє України».

Даний благодійний фонд – це унікальна благодійна організація, яка опікується найвразливішими дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, причому це – діти-інваліди або діти з рідкісними захворюваннями, що потребують особливого медобладнання, ліків, догляду. Водночас усіх підопічних фонду об’єднує тотальна бідність та складні життєві обставини. Волонтери не просто надають допомогу, а супроводжують кожну дитину, беручи участь у її становленні та розвитку. Наразі це понад 3 тисячі дітей по всій Україні.

Очільники обласної федерації відвідали благодійний захід фонду «Я майбутнє України», який відбувся у Палаці урочистих подій та поздоровили діточок різного віку із святом святого Миколая. «Нехай ваші мрії здійсняться і святий Миколай принесе вам усе, про що ви мрієте і чого хочете», – побажав дітям заступник голови ФФЧО Сергій Задорожняк

Приємно було спостерігати за тими радістю і щастям, які були на обличчях дітей, що отримали ці подарунки. І саме ці емоції та розуміння важливості допомогти дітям здійснити свої мрії  підштовхують керівництво ФФЧО постійно рухатися у цьому напрямку!

«На цьому наша участь у благодійних акціях продовжена, але далеко не завершена, – запевнив голова ФФЧО Василь Орлецький, – Вже наступного року ми плануємо такоє долучитися до кількох заходів і підтримати юних буковинців, що потребують уваги та піклування».

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО