Перемогу на турнірі пам’яті Костіва і Пукая здобуває “Волока-2”!

DSC_1074

Всі традиції справжнього, запального фіналу – гострі атаки, потужні удари, воротарські сейви, нулі на табло в основний час і величезна серія післяматчевих пенальті – продемонструвала фінальна гра XII Турніру з міні-футболу пам’яті Костіва і Пукая, який завершує довгий «холодний» міні-футбольний та футзальний сезон на Буковині.

DSC_1092

Нагадаємо, що до фіналу турніру пробилися «невдахи» сезону, яких перед самим сезоном усі дружно записали в число фаворитів Чемпіонату й Кубку області – «Волока-2» і «Епіцентр-К», укомплектовані досвідченими гравцями, серед яких – зірки аматорського та колишні зірки професійного буковинського футболу. Когось із них цей фінал мав «реабілітувати» в очах уболівальників, а когось – …

DSC_1088

Не зважаючи на вітряну й дощову погоду, глядачів фіналу на штучному майданчику Студмістечка було багатенько і навряд чи вони пожалкували про те, що завітали подивитися цю гру. Події й «погода» на полі змінювалися постійно, і єдиний мінус матчу заключається в тому, що вболівальникам так і не вдалося побачити жодного м’яча з гри.

DSC_1086

Матч розпочався з потужних атак «Волоки». Здавалося, волочани от-от підберуть ключі до воріт суперника, але цього не сталося. Ближче до середини першого тайму гра вирівнялася, а потім у наступ пішов «Епіцентр», якому, втім, ця активність теж не принесла ніяких дивідендів.

DSC_1107

З точністю майже до навпаки відбувалися події у другій половині гри. Кілька чудових нагод спочатку втратив «Епіцентр», а наприкінці основного часу «Волока» двічи поспіль мала можливість вирішити питання переможця зі гри, проте «шкіряний» до сітки воріт епіцентрівців влітати геть не поспішав.

DSC_1112

Отже, настала пора «модних» і традиційних у цьогорічному меморіалі Костіва і Пукая пенальті… Вже перший удар у «Епіцентра» не вдався і психологічна перевага була у волочан, аж поки в останньому, третьому основному ударі не помилився досвідчений Янчик. І понеслося…))

DSC_1126

Команди пробили по 11 (!!!) пенальті, і аж коли гравці пішли пробивати удари «по другому колу», долю переможця турніру було, нарешті, вирішено! Не забиває теж досвідчений …, і з рахунком 10:9 перемагає «Волока-2», яка і стає чемпіоном ХІІ Турніру пам’яті Костіва і Пукая 2017 року!

DSC_1128

Відзначимо, що бути переможцями цих змагань заслужили, без сумнівів, обидві команди, але, нажаль, регламент будь-яких змагань вимагає визначення одного, найсильнішого учасника…

DSC_1133

Кращими гравцями фінальної гри стали Денис Купчанко від «Епіцентру» та Степан Маковійчук – від «Волоки», які отримали кубки від оргкомітету змагань, а племінники Олега Костіва визнали кращим гравцем турніру Миколу Цепу з команди «Промінь-Малик».

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_1132