Переможець Кубку Чернівецької області серед ветеранів – ФК “Роша”!

DSC_0003

Фінал Кубку Чернівецької області серед ветеранів-2016 було розіграно в неділю, 6 листопада, на полі ФОК «Олімпія» між чернівецькими ФК «Митник» та «Роша». Він розпочав велике недільне свято футболу, яке пізніше продовжилося розіграшем Суперкубку Буковини на стадіоні «Мальва».

DSC_0012

І результат фінального ветеранського матчу був, напевно, дещо несподіваним у плані результату, адже завзято атакувала в ньому одна команда, а забивала інша. З перших хвилин гри ініціативу захопив «Митник». Здавалося, гол «митників» – це справа тільки часу, а насправді все сталося зовсім не так. Гравці «Роші» провели стрімку контратаку і швидко відкрили рахунок у матчі, а «Митник», який і так грав першим номером, мусив більшу частину поєдинку перебувати на половині поля суперника у намаганнях переломити хід гри.

DSC_0016

Численні атаки «митників» розбивалися об захисну стіну «Роші», натомість і «Роша» почала переходити до більш сміливих дій, та в першому таймі глядачі забитих голів так і не побачили.

DSC_0022

А другий тайм взагалі виявився одним із найнелогічніших, які тільки можна собі уявити. 95 (!!!) відсотків гри пройшли на половині поля «Роші», одна-єдина атака команди в червоному (або бордовому, кому як більше до вподоби), безліч моментів та ударів у сторону воріт «Роші», одна-єдина (!) загроза для воріт «Митника» – і рахунок, замість того, щоби бодай зрівнятися, подвоюється і долю фіналу достроково було вирішено!

DSC_0023

Отаким чином зіграна і свого часу вкусивша смаки перемог в обласних змаганнях команда митників поступилася більш віковій, але не менш мастеровитій команді «Роші», за яку цього сезону грали екс-зірки чернівецької «Буковини» Віктор Мглинець, Іван Гакман та Василь Тофан.

DSC_0030

У нагородженні фіналістів взяли участь голова Чернівецької обласної федерації футболу Василь Орлецький, його заступник і водночас очільник міської федерації Сергій Задорожняк і директор ФОК «Олімпія» Євген Дзівідзінський.

DSC_0027

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ