Переможець “Студреспубліки-2021” – Чернівецький індустріальний коледж!

З 16 по 18 травня на базі туристичного комплексу «Черемош», що у Вижниці, проходив Чернівецький регіональний етап Всеукраїнського студентського фестивалю «Студентська республіка». Традиційно в рамках фестивалю відбулися змагання з різних видів спорту, в тому числі й міні-футболу.

Вже протягом чотирьох років футбольні змагання на чернівецькій регіональній «Студреспубліці» підтримує Асоціація футболу Чернівецької області, яка надає м’ячі для турніру. І також традиційно футбольні баталії «Студки-2021» обслуговував у якості футбольного арбітра голова прес-служби АФЧО Альберт Комарі, які близько 10-ти років є куратором спортивних змагань фестивалю на Буковині.

На жаль, цього року, вочевидь, через скорочений очно-навчальний рік і відсутність відповідних комунікацій зі студентами Буковини організатори не змогли забезпечити традиційно велику кількість учасників, тому й міні-футбольні змагання «Студреспубліки» отримали антирекордну кількість команд-учасниць змагань – лише три команди, хоча у фестивалі брали участь представники п’яти чернівецьких «вишів».

У стартовому матчі турніру зійшлися команди «ЧІК» (Чернівецький індустріальний коледж) та «ЧНУ» (Чернівецький національний університет). «ЧІК», за який грали представники першолігових «Шипинців» і «Сокола» з Драчинців, протягом усього матчу володів ініціативою, мав багато гольових моментів, але «розпечатати» воріт суперника не зміг. У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию.

Далі «ЧНУ» від душі розгромив команду «БДМУ» (Буковинський державний медичний університет) з рахунком 5:0. Що цікаво, усі м’ячі забивали різні гравці. В заключному матчі групового турніру «БДМУ» поступився «ЧІКу» 0:3 і вибув із боротьби.

 

ЧІК – ЧНУ – 0:0

ЧНУ – БДМУ – 5:0

ЧІК – БДМУ – 3:0

 

  1. ЧНУ – 4
  2. ЧІК – 4
  3. БДМУ – 0

Відповідно до домовленостей між командами, через однакову кількість очок у лідерів було зіграно «золотий матч», тому «ЧІК» і «ЧНУ» зістрілися на турнірі вдруге. Цього разу «ЧІК» не став відкладати вирішення долі матчу на потім і за підсумками першого тайму досяг достатньо комфортної переваги – 2:0, але у другій половині гри розслабився, за що ледь не поплатився.

«ЧНУ» вдалося скоротити відстань у рахунку до 1:2, та й на останніх хвилинах матчу університетська команда мала як мінімум двві можливості відзначитися і спасти гру, проте поєдинок завершився з мінімальною перевагою «ЧІКа», який і став переможцем турніру-2021.

Кращими гравцями турніру було визнано капітана команди «ЧІК» Івана Кошурбу (ФК «Шипинці») і воротаря «ЧНУ». Всі команди турніру і кращі гравці отримали в подарунок м’ячі від АФЧО.