Переможного Нового Року!

Шановні друзі! Ось і закінчується цей нелегкий, буремний, протирічний 2022-й рік. Ми з вами разом зробили дуже багато добрих і корисних справ і агресія клятих окупантів нас тільки міцніше об‘єднала у прагненні до свободи, волі й Перемоги!
Хочу щиро подякувати буковинській футбольній спільноті, яка в цій складній ситуації стала одним великим цілим і протягом усього року активно допомагала Збройним Силам України протистояти агресорам!
Завдяки нашій єдності ми змогли виконати усі заплановані завдання і зберегли Футбол на Буковині, допомогли нашим діточкам розвиватися і рости, і тому ми з оптимізмом дивимося у прийдешній 2023-й рік!
Дякую Українській Асоціації футболу і нашим закордонним колегам за підтримку у всіх наших починаннях! Друзі завжди пізнаються в біді, і планета Футбол вже вкотре довела, що є великою силою і завжди в боротьбі зі злом палко підтримує Добро!
Дякуємо всім, хто був із нами цього року і сподіваємося, що всі ми в наступному році також залишимося разом у великій, дружній родині і зробимо більше і краще, втілюватимемо в життя хороші, добрі і потрібні справи!
Щиро вітаю всіх із Різдвом Христовим і прийдешнім Новим Роком і бажаю всім нам, українцям, у наступному році відсвяткувати таку бажану і таку заслужену Перемогу! Всім нам бажаю мирного неба, міцного здоров‘я і великого справжнього щастя!
З повагою, Віце-президент УАФ, голова АФЧО
ВАСИЛЬ ОРЛЕЦЬКИЙ