Футбольно-благодійна акція “СЛАВА ЗСУ!”: Переможцем акції став УСК “Довбуш”

Найцікавіше у футбольно-благодійній акції «СЛАВА ЗСУ!», що тривала у Чернівцях з 15 по 17 квітня, відбулося саме в неділю, 17 квітня, коли на турнірі розпочалася вирішальна стадія змагань – плей-оф, і, власне, виявлення переможця.

Нагадаємо, акцію «СЛАВА ЗСУ!» було зорганізовано Асоціацією футболу Чернівецької області на підтримку Збройних Сил України і зібрані під час акції кошти буде спрямовано на потреби наших захисників у боротьбі з агресором. Відеотрансляцію матчів турніру ви можете подивитися на нашому відео каналі в YOUTUBE.

Кілька фаворитів змагань припинили свої виступи ще на стадії групових турнірів, а після 1/8 фінала їх ще додалося. «Брусниця», «Іванківці», «Волока», «Урожай»… Гранди буковинського футболу «вилетіли» вже на першій стадії плей-оф. Цікаво, що всі вони, окрім «Урожая», який програв «Довбушу» в основний час, потупилися в післяматчевих серіях пенальті. Дещо несподівані результати, але врахуємо й відсутність ігрової практики та, як у випадку «Іванківців», склад, дуже відмінний від того, який ми з вами звикли бачити.

1/8 ФІНАЛА

ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ ЧЕРНІВЦІ – ФАЗЕНДА-1 ЧЕРНІВЦІ – 0:4

ФСК БУКОВИНА ЧЕРНІВЦІ – ЛЕГІОН ЧЕРНІВЦІ – 5:0

КОРОНА ЧЕРНІВЦІ – ПРЕСТИЖ КОЛОМИЯ – 0:2

ФК ВОЛОКА – ФК САДГОРА-ЧОРНІВКА – 0:0 (пен. 2:4)

УСК ДОВБУШ ЧЕРНІВЦІ – УРОЖАЙ ЧЕРНІВЦІ – 4:1

ФК БРУСНИЦЯ – БУКОВИНА-U-19 ЧЕРНІВЦІ – 0:0 (пен. 1:3)

ДИНАМО ЧЕРНІВЦІ – КА АФЧО ЧЕРНІВЦІ 3:1

ФК ІВАНКІВЦІ – ФАЗЕНДА-2 ЧЕРНІВЦІ – 0:0 (пен. 2:4)

Далі – більше. У чвертьфіналах припиняють свої виступи обидві команди чернівецької «Фазенди», і, знову ж таки, в результаті післяматчевих пенальті, причому як в одній, так і в другій грі було зафіксовано нульові нічиї. Далі крокують «Буковина-U-19» і коломийський «Престиж».

«Динамо» від ГУ НП, яке мало, напевно, найпотужніший склад з усіх учасників, поступилося «Довбушу», а саме динамівців, відповідно до анонімного опитування, вважали найбільш імовірними переможцями цих змагань. Тому одразу закралися думки, що від «Довбуша» тепер перемогу в турнірі ніхто не забере…

1/4 ФІНАЛА

ФАЗЕНДА-1 ЧЕРНІВЦІ – ПРЕСТИЖ КОЛОМИЯ – 0:0 (пен. 3:4)

ФСК БУКОВИНА ЧЕРНІВЦІ – ФК САДГОРА-ЧОРНІВКА – 1:0

УСК ДОВБУШ ЧЕРНІВЦІ – ДИНАМО ЧЕРНІВЦІ – 2:0

БУКОВИНА-U-19 – ФАЗЕНДА-2 ЧЕРНІВЦІ – 0:0 (пен. 4:2)

Результативність на груповому етапі ще була на належному рівні, а от плей-оф якось, на жаль, «обійшовся» без неї… Мінімальні перемоги й «нулі» (шість чвертьфіналістів із вісьми не забили жодного м’яча в основний час) з чвертьфіналів перейшли і далі: як «Буковина», так і «Довбуш», мінімально, з рахунком 1:0 перемогли свої суперників і вийшли у фінал.

Півфінали

ПРЕСТИЖ КОЛОМИЯ – УСК ДОВБУШ ЧЕРНІВЦІ – 0:1

ФСК БУКОВИНА – БУКОВИНА-U-19 ЧЕРНІВЦІ – 1:0

Так само «в унісон» відбулися і дві вирішальні гри акції – матч за ІІІ місце і фінал. Дві нічиї з рахунком 1:1 в основний час, дві серії післяматчевих пенальті – і маємо переможця УСК «Довбуш». Далі – дві «Буковини: «срібним» призером стали представники ФСК «Буковина», а на третій сходинці опинилися 19-річні вихованці ДЮСШ «Буковина».