Переможцем обласного етапу “Шкільна футзальна ліга України” стала команда Кельменецького ліцею

24 березня 2019 року у Чернівецькому ФОК «Олімпія» відбулася фінальна частина обласних змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2018-2019 років. Зазначені змагання серед юних спортсменів організовані Асоціацією футзалу України спільно з Федерацією футболу України, Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Міністерством Молоді та спорту України та за сприяння  Федерації футболу Чернівецької області.

У фінальну частину вийшли учні 5-х класів Чернівецької області зі шкіл Кельменців, Рукшина, Глибоки та Банилова-Підгірного, загалом
4 команди. У першому півфіналі змагались команди Кельменецького ліцею та Банилово-Підгірнівської гімназії. У першому таймі два переможних голи у ворота суперника забили гравці Кельменецького ліцею, у другому таймі футболісти Банилово-Підгірнівської гімназії атакували і забили свій перший гол в грі.  До кінця гри команда Кельменецького ліцею довела справу до кінця та здобула перемогу забивши ще 2 м’ячі, які і вплинули на фінальний результат першої півфінальної гри змагань. З рахунком 4:1 перемогу здобула команда Кельменецького ліцею.

У другій півфінальній грі за перемогу боролись команди Рукшинської ЗОШ та Глибоцького ліцею. Перший тайм гравці обох команд змагались «на рівних» і завершили його з рахунком 1:1. Другий тайм був не менш напруженим. Футболісти  продовжували тримати інтригу завдяки активним атакам та влучним передачам. Гра закінчилась з рахунком 3:3. Чемпіонів визначила серія післяматчевих пенальті. В результаті перемогу здобула команда Рукшинської ЗОШ з рахунком 2:0 за забитими післяматчевими 6-ти метровими ударами.

За результатами двох півфінальних матчів у грі за почесне 3 місце силами мірялись команди Банилово-Підгірнівської гімназії та Глибоцького ліцею. Активно розпочавши перший тайм, гол у ворота Банилово-Підгірнівської гімназії забив гравець Глибоцького ліцею Олексій Ковшар. Проте відповідь футболістів команди суперників не змусила себе чекати і завдяки Дмитру Німчуку та Ростиславу Чобану перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь команди гравців Банилово-Підгірнівського ліцею. У другому таймі гри за 3 місце у ворота Глибоцького ліцею залітає ще один м’яч, фортуна знову на боці Банилово-Підгірнівської гімназії і приводить команду до впевненої перемоги. Гра за 3 місце завершилась з рахунком 3:1 на користь футболістів Банилово-Підгірнівської гімназії.

За результатами двох півфінальних ігор за перемогу в обласних змагання «Шкільної футзальної ліги України» змагались команди Кельменецького ліцею та Рукшинської ЗОШ. Вже в першому таймі налаштовані на перемогу гравці Кельменецького ліцею  атакують ворота суперників та майже один за одним у ворота залітають 4 м’ячі. Рахунок першого тайму 4:0 на користь Кельменців. У другому таймі футболісти Рукшинської ЗОШ все ж влучають у ворота суперника, але спортсмени Кельменецького ліцею, впевнено йдучи до перемоги, забивають ще тричі. Врешті-решт гра закінчилась з рахунком 7:1 на користь футбольної команди Кельменецького ліцею.

Переможців та учасників обласних змагань «Шкільної футзальної ліги», а також тренерів команд нагородили кубками, медалями, грамотами та м’ячами голова Федерації футболу Чернівецької області Орлецький Василь Григорович, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович, голова міської федерації футболу Задорожняк Сергій Григорович, директор ФОК «Олімпія» Дзівідзінський Євген Романович та  керівник регіонального оргкомітету Плахов Олександр Олександрович.

Кращими гравцями стали:

Іванський Максим (Кельменецький ліцей)

Гикавий Сергій (Рукшинська ЗОШ)

Німчук Дмитро (Банилово-Підгірнівська гімназія)

Ковшар Олексій (Глибоцький ліцей)