Переможці Турніру пам’яті Валерія Семенова – “Урожай-Моцарелла” і “Буковина-Ретро”

В Чернівцях завершився перший футбольний турнір зимового циклу 2018/19 рр. Протягом двох тижнів на благодійному Турнірі з футзалу пам’яті Валерія Семенова «Кубок Лєрки-2018» було зіграно 52 матчі між 25-ма командами у категоріях «аматори» й «ветерани», причому ветеранські змагання в рамках футзальних турнірів були проведені вперше!

Взагалі, благодійний турнір-меморіал з футзалу проводиться в Чернівцях другий рік поспіль. Якщо минулого року він був присвячений Сергію Батюку, то зараз буковинське футбольне товариство вшанувало пам’ять видатного футболіста й тренера.

Організаторами турніру, а це – директор ФОК «Олімпія» Євген Дзівідзінський, Федерація футболу Чернівецької області та Чернівецька міська рада, було зібрано 41 500 гривень на спорудження пам’ятника видатному буковинському футболісту.

«Саме в такі моменти розумієш, що футбольна спільнота нашого краю – це одне велика, дружня родина, – каже заступник голови ФФЧО Сергій Задорожняк. – Спільними зусиллями нам вдалося зібрати немалу суму, та й, взагалі, ми всі об’єдналися заради благодійності. Лікар, засоби масової інформації, судді – всі зробили свій внесок у ці змагання і працювали протягом двох тижнів безкоштовно, вшановуючи пам’ять людини, яка свого часу зробила великий внесок у розвиток буковинського футболу».

В понеділок, 19 листопада, аматори зіграли чвертьфінальні матчі. На цій стадії все обійшлося без несподіванок і фаворити пробилися до півфіналів. Основний час не виявив переможці тільки в парі ФК «Волока» – НДЕКЦ: тут за допомогою післяматчевих пенальті далі пройши волочани. Інші переможці чвертьфіналів – «Чернівецький рятувальник», «Урожай-Моцарелла» і «М’ясо Буковини-Золотий Колос» – здолали своїх опонентів без особливих зусиль.

Значно складнішими виявилися півфінали турніру. І все – завдяки двом командам, які дебютували минулого сезону, відразу увірвавшись до когорти найсильніших, а нині тільки підтвердили свої амбіції! Нагадаємо, це – «Чернівецький рятувальник» і «М’ясо Буковини».

У протистоянні «Урожая» і «Чернівецького рятувальника» далися взнаки досвід і майстерність перших. У своєму фірмовому стилі урожаївці перемогли опонента з рахунком 10:2 і, таким чином, стали першим фіналістом змагань. А от «Волока», не зважаючи на те, що команда укомплектована чемпіонами й віце-чемпіонами аматорського Чемпіонату Чернівецької області з футболу, нічого не змогла протиставити «м’ясобуковинцям». «Фіолетові» зіграли свій кращий матч на турнірі й переграли досвідченого суперника з рахунком 6:4.

Фінал же ж, на відміну від матчів попередніх стадій, виявився не таким вже й видовищним. «Урожай» розпочав гру «другим номером», чітко й дисципліновано зігравши в обороні, а потім так само чітко зробив три «уколи» супернику, довівши матч до впевненої й безсумнівної перемоги. Як то кажуть, не було нічого зайвого: ніякої метушні, ніякої «каруселі атак». Переможець зробив рівно стільки, скільки було потрібно для перемоги. Схоже, і цього сезону намічається домінування урожаївців» у зимових футбольних дисциплінах…

1/4 ФІНАЛА:

“Урожай-Моцарелла” – “CBJ-group” – 6:2

“Чернівецький рятувальник” – “RA-DENT” – 7:4

ФК “Волока” – НДЕКЦ – 3:3 (2:1)

“М’ясо Буковини” – ФК “Стальнівці” – 6:2

1/2 ФІНАЛА:

“Урожай-Моцарелла” – “Чернівецький рятувальник” – 2:0

“М’ясо Буковини” – ФК “Волока” – 6:4

ФІНАЛ

“Урожай-Моцарелла” – “М’ясо Буковини” – 3:0

У ветеранському фіналі теж обійшлося без сенсації. Чемпіон України, чемпіон і володар Кубку Чернівецької області «Буковина-Ретро» протягом усього матчу проти чернівецького «Дрім-Тім-2» домінував, грав чітко і впевнено. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь «ретрівців» і інтрига на другу половину гри зберігалася, а от у другому таймі «Буковина» розігралася і відзначилася у воротах суперника ще тричі. У підсумку маємо 4:1 на користь «Буковини-Ретро».

Кращими гравцями турніру стали:

Сергій Рибак «Урожай-Моцарелла»

Денис Мельничук «М’ясо Буковини – Золотий Колос»

Роман Нестеренко «Буковина-Ретро»

Володимир Бабюк «Дрім-Тім-2»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО