Перетнули “екватор” сезону і в Першій лізі Буковини

Розпочався другий тур у Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону-2020 у Першій Лізі. Команди групи «А» минулими вихідними відіграли матчі 8-го туру, а учасники групи «Б» провели поєдинки 7-го туру.

Щодо групи «А», то тут лідери обидвох підгруп – «Магістраль-Михайлівка» і «Коровія» – в сезоні ще не програвали, лідирують впевнено, із солідним відривом, а «Магістраль» поки що взагалі не втратила жодного очка і має у своєму доробку 8 перемог у 8-ми турах.

Аутсайдерам же ж у підгрупах виграти поки що не вдалося, але, якщо аутсайдер підгрупи І «Черепківка» все ж заробила одне очко в результаті нічиї, то у «володаря» останнього місця підгрупи ІІ – «Грозинців» – взагалі очок не має, натомість більше «Грозинців» у сезоні на даний момент пропустила лише одна команда – ДЮСШ «Глибока» (у «Грозинців – 41 пропущений м’яч, у ДЮСШ «Глибока» – 71).

Крупні перемоги 8-го туру в групі «А» були тільки у гостей: так, «Йорданешти» на виїзді перемогли ДЮСШ «Глибока» 1:8, «Коровія» розгромила «Грозинці» 1:6, а «Магістраль» також у Глибоці виграли у «Глибоки-2» з рахунком 0:4.

У групі «Б» справи складаються дещо інакше. Підгрупа І: тут лідерство між собою поділяють «Рокитне» і «Шипинці», які мають у власному активі по 16 очок, а явними аутсайдерами підгрупи є «Брусниця» і «Дубівці» – у них 4 та 1 очко відповідно.

У ІІ підгрупі турнірну таблицю очолює «ОТГ Вікно», які з 14-ма очками випереджають на три пункти «Оршівці», а на останньому місці в підгрупі – «Неполоківці-2». Цікаво, що «Вікно» в останньому турі зіграв внічию з «Іванківцями», які, схоже, починають оговтуватися після невдалого старту, а от «Рокитне» і «Шипинці» перемогли своїх опонентів із великими рахунками: «Шипинці» – «Брусниця» – 7:1, «Рокитне» – «Берекол» – 3:0.

До вашої уваги – результати звітного туру, турнірні таблиці усіх груп і підгруп, а також анонс наступного туру:

VIII тур (15.08 – 16.08) субота – неділя

підгрупа Дата Час Стадіон Гра Рахунок
29 I 16.08 11.00 с. Тереблече ФК «Порубне» – ФК «Кам’янка» 3:2
29 II 16.08 11.00 с. Грозинці ФК «Грозинці» – ФК «Коровія» 1:6
30 I 15.08 18.00 смт. Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Магістраль» 0:4
30 II 16.08 18.00 с. Данківці «Данківці» Хотин – ФК «Луковиця» 1:3
31 I 16.08 11.00 с. Черепківка ФК «Черепківка» – ФК «Чудей» 1:2
31 II 15.08 18.00 с. Горбова ФК «Горбово» – ФК «Станівці» 1:0
32 I 16.08 11.00 смт. Глибока Глибока ДЮСШ – «Йорданешти» 1:8
32 II 15.08 18.00 с. Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Молодія» 4:2


IX тур (18.08 -20.08) вівторок-четвер

підгрупа Дата Час Стадіон Гра Рахунок
33 I 20.08 18.00 смт.Глибока Глибока ДЮСШ – ФК «Порубне»  
33 II 18.08 18.00 с.Тисівці ФК «Тисівці» – ФК «Грозинці»  
34 I 19.08 18.00 с.Йорданешт «Йорданешти» – ФК «Черепківка»  
34 II 18.08 18.00 с.Молодія ФК «Молодія» – ФК «Горбово»  
35 I 18.08 18.00 смт. Глибока СК «Глибока-2» – ФК «Чудей»  
35 II 19.08 18.00 с.Станівці ФК «Станівці» – «Данківці» Хотин  
36 I 19.08 18.00 смт.Глибока ФК «Магістраль» – ФК «Кам’янка»  
36 II 19.08 18.00 с.Луківці ФК «Луковиця» – ФК «Коровія»  

Турнірні таблиці

Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів  сезону 2020 року.

(станом на 16.08.2020 р.)

 

«Перша ліга» гр. «А»

(підгрупа I)

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Магістраль-Михайлівка» 8 8 0 0 40-7 24
2. ФК «Чудей» 8 6 1 1 31-15 19
3. ФК «Кам’янка» 8 5 1 2 37-12 16
4. ФК «Порубне» 8 5 0 3 38-17 15
5. «Йорданешти» 8 4 0 4 24-21 12
6. СК «Глибока-2» 8 1 1 6 9-28 4
7. Глибока ДЮСШ 8 1 0 7 13-71 3
8. ФК «Черепківка» 8 0 1 7 7-27 1

 

«Перша ліга» гр. «А»

(підгрупа II)

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Коровія» 8 7 1 0 35-11 22
2. ФК «Тисівці» 8 6 0 2 21-12 18
3. ФК «Станівці» 8 5 1 2 24-9 16
4. ФК «Молодія» 8 4 0 4 21-15 12
5. ФК «Горбово» 8 3 1 4 15-19 10
6. ФК «Луковиця» 8 3 1 4 17-20 10
7. «Данківці»  м.Хотин 8 2 0 7 9-21 6
8. ФК «Грозинці» 8 0 0 8 6-41 0

 

VII тур (15.08 – 16.08) субота – неділя

підгрупа Дата Час Стадіон Гра Рахунок
19 I 16.08 17.00 Шипинці ФК «Шипинці» – ФК «Брусниця» 7:1
19 II 15.08 17.00 Іванківці ФК «Іванківці» – ОТГ «Вікно» 1:1
20 I 15.08 17.00 Рокитне ФК «Рокитне» – ФК «Берекол» 3:0
20 II 16.08 17.00 Ставчани «Ставчани» – ФК «Мамаївці» 4:2
21 I 16.08 17.00 Лужани ФК «Лужани» – ФК «Дубівці» 4:0
21 II 16.08 17.00 Оршівці «Оршівці» – «Неполоківці – 2» 1:0


перенесені матчі (
19.08)

підгрупа Дата Час Стадіон Гра Рахунок
14 19.08 18.00 Іванківці ФК «Іванківці» – «Оршівці»  
16 19.08 18.00 Вікно ОТГ «Вікно» –  «Неполоківці-2»  

 

ІХ тур (22.08 – 23.08) субота – неділя

підгрупа Дата Час Стадіон Гра Рахунок
22 I 23.08 17.00 Брусниця ФК «Брусниця» – ФК «Лужани»  
22 II 23.08 17.00 Вікно ОТГ «Вікно» – «Оршівці»  
23 I 22.08 17.00 Дубівці ФК «Дубівці» – ФК «Рокитне»  
23 II 23.08 17.00 Неполоківці  «Неполоківці-2» – «Ставчани»  
24 I 23.08 17.00 Реваківці ФК «Берекол» – ФК «Шипинці»  
24 II 23.08 17.00 Мамаївці  ФК «Мамаївці» – «Іванківці»  

Турнірна таблиця

Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів  сезону 2020 року.

(станом на 16.08.2020 р.)

 

«Перша ліга» гр. «Б» (підгрупа I)

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Рокитне» 7 5 1 1 14-5   16
2. ФК «Шипинці» 7 5 1 1 20-6 16
3. ФК «Лужани» 7 4 1 2 9-4 13
4. ФК «Берекол» 7 3 1 3 11-17 10
5. ФК «Брусниця» 7 1 1 5 11-18 4
6. ФК «Дубівці» 7 0 1 6 6-21 1

 

«Перша ліга» гр. «Б» (підгрупа II)

Команда і в н п р-м оч.
1. ОТГ «Вікно» 6 4 2 0 14-5   14
2. «Оршівці» 6 3 2 1 10-8 11
3. «Ставчани» 7 3 1 3 13-10 10
4. ФК «Мамаївці» 7 2 2 3 10-14 8
5. ФК «Іванківці» 6 1 3 2 7-7 6
6. «Неполоківці – 2» 6 0 2 4 1-11 2