Перше коло Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області-2017 – позаду

Закінчилося перше коло Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області сезону 2017 року. Радує вболівальників те, що цього року результативність у турнірі досить висока і команди, в більшості, демонструють цікавий, атакуючий футбол, який подобається глядачам.

Група «А», яка цього сезону вважається «групою смерті», зберігає інтригу, фактично, завдяки репутації «Білої» і, схоже, доля тих команд, які продовжать боротьбу на стадії «плей-оф», вирішиться вже в першому матчі другого кола. У другому турі «Волока» перемогла «Білу-Урожай» з рахунком 3:1, чим несподівано «загнала» команду з Білої в аутсайдери групи, а гра третього туру між «Волокою» і «Неполоківцями» закінчилася нульовою нічиєю. Таким чином, групу очолюють якраз ці дві команди, щоправда, за рахунок забитих/пропущених м’ячів першими фінішували все ж таки неполоківчани.

У групі «В» одноосібними лідерами без втрат є гравці «Тереблече» з Глибоцького району. Після розгрому «Берегомета» від тереблечинців пав минулорічний володар ЛЧ «Рукшин» (2:1), а корманський «Дністер», який на гру не явився, приніс ще три пункти лідеру.

«Рукшин» же ж «відігрався» на «Берегометі», де були зафіксовані ті ж самі 6:1, як і в грі «Тереблече» з «Берегометом», тому тут «Тереблече» з «Рукшином», можемо вважати, «однією ногою» вже в плей-оф турніру…

У групі «С» теж є чітко виражені два лідери. Сильнішою за інших за підсумками першого кола виявилася «Магала» – 3 перемоги у трьох матчах. І це недивно, адже магаляни добре укомплектовані й мають один із найсильніших складів у цьогорічній Лізі. У другому турі гравці «Магали» розгромили «Карапчів» із рахунком 5:0, а потім на виїзді здолали «Перківці» 3:1. Другою в групі іде «Купка»: на її рахунку домашня перемога над «Перківцями» 3:1 і гостьова – 0:2 – над «Карапчівом». Мало хто має сумніви в тому, що саме «Магала» і «Купка» підуть далі.

І, нарешті, група «Д». Тут дуже впевнено зіграв «Старий Вовчинець», якому вже приходилося тріумфувати в буковинській ЛЧ. Спочатку «вовченята» не залишили жодних шансів чернівецькому «Дрім-Тіму» – 3:0, а в третьому турі на виїзді «розбили «Товтри» з рахунком 1:4. Так, ми всі пам’ятаємо й перемогу «Дрім-Тіма» 9:1 над «Товтрами» у першому турі, тому й у цій групі навряд чи варто сумніватися у парі, яка вийде у плей-оф.

Одже, ще раз про результати другого та третього турів:

II тур 09-10 серпня
ФК «Волока» – «Біла-Урожай» 3:1
ФК «Берегомет» – «Дністер» (с.Кормань) +:-
ФК «Тереблече» – ФК «Рукшин» 2:1
«Купка» – ФК «Перківці» 3:1
ФК «Магала» – «Карапчів» 5:0
ФК «Ст.Вовчинець» – ФК «Дрім-Тім» 3:0
III тур   16-17 серпня
ФК «Неполоківці» – ФК «Волока» 0:0
«Дністер» (с.Кормань) – ФК «Тереблече» -:+
ФК «Рукшин» – ФК «Берегомет» 6:1
«Карапчів» – «Купка» 0:2
ФК «Перківці» – ФК «Магала» 1:3
ФК «Товтри» – ФК «Ст.Вовчинець» 1:4

Ситуації у групах виглядають наступним чином:

Група «А»

 1. ФК «Неполоківці» – 4
 2. ФК «Волока» – 4
 3. «Біла-Урожай» – 0

Група «В»

 1. ФК «Тереблече»- 9
 2. ФК «Рукшин» – 6
 3. ФК «Берегомет» – 3
 4. «Дністер» Кормань – 0

Група «С»

 1. ФК «Магала» – 9
 2. «Купка» – 6
 3. «Карапчів» – 3
 4. ФК «Перківці» – 0

Група «Д»

 1. ФК «Старий Вовчинець» – 6
 2. ФК «Дрім-Тім» – 3
 3. ФК «Товтри» – 0

У четвертому турі Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області-2017 зіграють:

«А» 31.08 18.00 ФК «Неполоківці»- «Біла-Урожай»
«В» 31.08 18.00 «Дністер» (с.Кормань)- ФК «Рукшин»
«В» 31.08 18.00 ФК «Берегомет»- ФК «Тереблече»
«С» 30.08 18.00 «Карапчів»- ФК «Перківці»
«С» 30.08 18.00 ФК «Магала»- «Купка»
«D» 30.08 18.00 ФК «Товтри»- ФК «Дрім-Тім»