Перше коло Чемпіонату області-2017 – за “Університетом”

Повним сюрпризів і несподіванок є цьогорічний Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед аматорів. Кілька разів протягом першого кола змінювалися акценти лідерства в турнірній таблиці, а перед початком другого кола, до якого є ще майже півтора місяці, маємо одноосібного і явного лідера чемпіонату. Дещо несподівано ним став чернівецький «Університет», який за рахунок дисциплінованої та налагодженої командної гри зміг відірватися від найближчого переслідувача аж на шість очок!

А цим найближчим переслідувачем є чинний чемпіон області ФК «Волока», яка після трьох прикрих осічок (дві поразки й одна нічия) все ж таки зібралася й кинулася навздогін «окриленим студентам». І це недивно, адже ми вже неодноразово акцентували увагу на потужному складі «Волоки», який укомплектовано солідними майстерними гравцями

От і перше коло волочани завершили на мажорній ноті двома перемогами поспіль. Щоправда, одна з них відбулася в Кубку області, точніше – у фіналі Кубку, але обидва рази під «танк» лідера обласного аматорського футболу попала «Путила»: спочатку була перемога «Волоки» на виїзді в рамках чемпіонату (1:2), а потім – на стадіоні «Буковина» у кубковому фіналі (3:1).

Виходить, що один титул «Волоці» захистити вдалося, то ж тепер команда може спокійно зосередитися на матчах чемпіонату й спробувати надолужити втрачене в погоні за лідером – «Університетом».

А сюрпризів у першому колі «насипав» МСК «Кіцмань»… Якщо спочатку кіцманчани, маючи доволі непоганий склад, очолювали турнірну таблицю чемпіонату, обіграли діючого чемпіона і мали непогані перспективи для продовження успіхів, то потім наступив, можна сказати, повний крах… Поразка за поразкою, розгром від «Волоки» в кубковому півфіналі – і «Кіцмань» повним ходом «зкотився» в середину турнірної таблиці, маючи відставання від лідера аж на 11 очок. Хоча, кіцманчани мають ще домашню гру з «Черемошем-Вижницею» в запасі…

Сумно нині виглядає «срібний» призер минулорічного чемпіонату ФК «Іванківці». Команда відстає від лідера на ті ж 11 очок, до того ж ще й багато пропускає. Чого варта тільки гіперрезультативна домашня нічия в останньому, дев’ятому турі проти новоселицького «Колоса» з рахунком 4:4!

Отже, друге коло обіцяє нам напружену боротьбу в усіх частинах турнірної таблиці, а, враховуючи те, що багато ігор кола першого завершилися несподіваними результатами, попереду на нас чекає багато цікавого!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

Результати ІХ туру

ФК «Борівці» – ФК «Університет» – 3:4, ФК «Іванківці» – «Колос» (Новоселиця) – 4:4, ФК «Путила» – ФК «Волока» – 1:2. Матч МСК «Кіцмань» – «Черемош-Вижниця» перенесено

У Х турі, ігри якого відбудуться 26 серпня, зустрінуться:

ФК «Борівці» – «Черемош-Вижниця», МСК «Кіцмань» – «Колос» (Новоселиця), ФК «Іванківці» – ФК «Волока», ФК «Путила» – «Колос-Глибока»

Турнірна таблиця після І кола

  1. ФК «Університет» – 22 (8)
  2. ФК «Волока» – 16 (8)
  3. «Черемош-Вижниця» – 13 (7)
  4. ФК «Іванківці» – 11 (8)
  5. МСК «Кіцмань» – 11 (7)
  6. ФК «Борівці» – 9 (8)
  7. ФК «Путила» – 7 (8)
  8. «Колос» (Новоселиця» – 7 (8)
  9. «Колос-Глибока» – 1 (8)