Перший тур Чемпіонату Чернівців з футзалу-2020/21 вийшов неповним

Минулого тижня у чернівецькому ФОК «Олімпія» стартував довгоочікуваний щорічний Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу. Розпочався він дещо пізніше, аніж зазвичай через те, що протягом певного часу вирішувалося, чи відбудеться він цього сезону взагалі через умови карантину. На щастя, питання було вирішено позитивно, і старт одного з найпопулярніших спортивних турнірів Буковини таки відбувся!

Баталії футзального сезону-2020/21 складатимуться за участі десяти команд і, запевняю вас, буде він дуже цікавим та динамічним. І вже з першого туру команди-учасниці доказали, що мої запевнення маю під собою дуже надійне підґрунтя.

Першою грою чемпіонату став поєдинок між діючим чемпіоном Чернівців і володарем Кубку Чернівців-2020 «Урожаєм» та «ВНВ-group». Матч вийшов бойовим, не зважаючи на те, що команди знаходяться, так би мовити, в різних вагових категоріях. Проте фаворит – «Урожай» – очікувано переміг з рахунком 4:2 і підтвердив свій статус.

У другому матчі теж усе виявилося непростим. Дебютант змагань чернівецький «Vel-Team» мінімально переміг з рахунком 2:1 «Арену», причому перемога ця виявилася вольовою, адже саме «Арена» відкрила рахунок у грі.

Далі на паркеті «Олімпії» зійшлися віце-чемпіон Чернівців «ТОМ-студіо» і ще один дебютант не тільки футзальних змагань, а й нова команда в буковинському футболі – «Маккабі». Точніше – «стара нова» команда, адже «Маккабі» історично є однією з найстарших чернівецьких команд і тільки в цьому сезоні після багаторічної перерви відродилася. Перемогу в цьому матчі теж очікувано здобув «ТОМ-студіо» й доказав усім, що і в цьому сезоні боротиметься за найвищі нагороди футзального чемпіонату Чернівців.

Ще дві гри першого туру через певні причини перенесено на інші терміни, тому питання стартового туру сезону-2020/21 поки що залишається відкритим. Головне – чемпіонат розпочався і на чернівчан очікує ще одна цікава футзальна зима.

 

Урожай – ВНВ-Group – 4:2

Vel-team – Арена – 2:1

TOMstudio – Маккабі – 6:1

Волока – Чернівецький рятувальник – перенос

Чернівці – ЧОЕК – перенос

 

Розклад матчів ІІ ТУРУ:
17:00 – ТОМ-студіо – Чернівецький рятувальник
18:00 – Арена – Урожай
19:00 – Vel-Team – ЧОЕК
20:00 – ВНВ-group – Маккабі
21:00 – ФК Чернівці – ФК Волока