Позаду – перший тур обласної благодійної акції “СЛАВА ЗСУ” з футболу серед аматорів

На футбольних полях Буковини відбулися матчі першого туру чергової футбольно-благодійної акції «СЛАВА ЗСУ!» з футболу серед аматорів. Це – перші офіційні змагання з великого футболу під егідою АФЧО у 2022 році, і зібрали вони 16 команд Чернівецької області з різних районів.

На першому, груповому етапі команди поділені на 4 групи по чотири команди в кожній групі. Групи сформовано за географічним принципом, тому дальніх виїздів командам-учасницям акції не передбачається. З кожної групи далі, у стадію плей-оф, виходять по дві кращих команди, і вже саме в поєдинках «на виліт» виявлятимуться фіналісти акції.

У групі 1 вже зі старту відбулася сенсація. Суперлігова чернівецька «Фазенда» не змогла подолати бар’єр у вигляді команди ІІ Ліги «Садгори-Чорнівки». Більше того, в ході матчу «Фазенда» була змушена відіграватися, а у другому таймі шанси відзначитися мали обидві команди. У підсумку маємо нічию 1:1.

У другій грі групи «ТОМ-студіо» передбачувано легко здолав «ПСЖ-Чорнівку» з рахунком 9:0 і в наступному турі матиме в суперниках «Фазенду», яка точно захоче реабілітуватися перед своїми уболівальниками, тим більше, що у складі «фазендейрос» – досвідчені гравці, що завжди прагнуть до найвищіх результатів.

Група 2. Тут, схоже, акценти чітко розставлені вже з першого туру. ФК «Іванківці» та ФК «Брусниця» впевнено перемогли свої суперників – відповідно «Дубівці» та «Кадубовецьку ТГ», і, таким чином, заявили про свої амбіції на вихід із групи. Але, хочеться вірити, що боротьбу тут ми все ж таки побачимо…

У групі 3 відчувається, що буде гаряче протягом усього групового етапу. В обох стартових матчах боротьба була не на жарт, і команди, що поступилися, також заслуговували на очки. Втім, якщо «Рокитне» все ж таки відповідно до рахунку почувалося більш комфортно (перемога над «Динівцями» 4:1), то мінімальна перевага «Магали» над «Боянами» 1:0 – зовсім інше. І, звичайно, не забуватимемо, що все ж таки «Магала» – діючий абсолютний переможець І Ліги сезону-2021!

Лише одну гру на даний момент зіграно у групі 4. «Волока», яка точно є одним із претендентів на фінал акції, розгромила «Грозинці» з рахунком 8:0. Результат, як то кажуть, говорить самий за себе. Поєдинок між «Луковицею» і «Строїнцями» має відбутися сьогодні.

І тур
Група 1
«Фазенда» – «Садгора-Чорнівка» – 1:1
«ТОМ-студіо» – «ПСЖ-Чорнівка» – 9:0
Група 2
«Брусниця» – «Кадубовецька ТГ»
«Іванківці» – «Дубівці»
Група 3
«Рокитне» – «Динівці» – 4:1
«Магала» – «Бояни» – 1:0
Група 4
«Волока» – «Грозинці» – 8:0
«Строїнці» – «Луковиця»
У другому турі в рамках акції між собою зустрінуться:
Група 1
ПСЖ-Чорнівка – Садгора-Чорнівка
ТОМ-студіо – Фазенда
Група 2
Іванківці – Брусниця
Кадубовецька ТГ – Дубівці
Група 3
Магала – Рокитне
Динівці – Бояни
Група 4
Луковиця – Волока –
Строїнці – Грозинці