Попереду – п’ятий тур Благодійного Турніру з футболу СЛАВА ЗСУ!” серед аматорів

Четвертий тур Благодійного Турніру з футболу «СЛАВА ЗСУ!» серед аматорів на підтримку Збройних Сил України, звичайно, вніс певні корективи у турнірні таблиці всіх чотирьох груп, але чітко означив перспективи або їх відсутність всього лише для чотирьох команд-учасниць із шістнадцяти.

Стовідсотково гарантували собі вихід у плей-оф «Магала» і «Волока», натомість навіть уявних шансів на продовження боротьби не залишилося у «Садгори-Чорнівки-2» і «Кадубовецької ТГ». Значно більшого прояснення ситуації очікуємо вже після 5-го туру.

Група 1. Відкриття турніру – ФК «Садгора-Чорнівка» – отримала першу поразку, хоча в ході матчу з «Фазендою» могла її уникнути. Так, «Фазенда» вела в рахунку 2:0, проте у садгірців моментів для того, щоби зрівняти рахунок у грі, було достатньо. Забити «Садгора» змогла лише один раз і ця поразка відкинула її на поточне третє місце.

«Том-Студіо» прогнозовано переміг «Садгору-Чорнівку-2», але й досі не гарантував собі виходу в плей-оф. Усе для цієї команди вирішиться вже найближчого туру, коли «студійці» зіграють проти «Фазенди», адже й «Садгора-Чорнівка» також претендує на путівку на вихід із групи.

Група 2. Також доволі заплутана ситуація і в цій групі. Тут також маємо трьох претендентів на продовження боротьби за головний приз турніру. Багато чого вирішиться у протистоянні «Іванківці» – «Брусниця», адже в перемозі «Дубівців» над «Кадубовецькою ТГ» навряд чи хтось має сумніви…

Група 3. Нічия у протистоянні «Магали» і «Боян» в останньому турі багато в чому читалася і ніяких питань не викликала, а от «Рокитне», яке претендувало на вихід із групи, трохи несподівано поступилося «Динівцям», які до цього мали три поразки у трьох іграх. І в найближчому турі осічка рокитнян або перемога «Боян» у грі проти «Динівців» фактично забезпечить «Боянам» місце у плей-оф…

Група 4. Тут «Волоку» з 12-ма очками вже ніхто не наздожене, а от трійка інших команд має приблизно рівні шанси і вирішуватися все буде в очних зустрічах між ними. Спрогнозувати тут щось – справа вкрай невдячна та й недоречна.

🇺🇦⚽️ Благодійний Турнір з футболу “СЛАВА ЗСУ!” серед аматорів ⚽️🇺🇦
ІV тур
Група 1
«Садгора-Чорнівка» – ФК «Фазенда» – 1:2
«Садгора-Чорнівка-2» – «TOM Studio» – 1:8
Група 2
ФК «Дубівці» – ФК «Іванківці» – 0:1
«Кадубовецька ТГ» – ФК «Брусниця» – 3:7
Група 3
ФК «Бояни» – СФК «Магала» – 0:0
ФК «Динівці» – ФК «Рокитне» – 3:1
Група 4
ФК «Строїнці» – ФК «Луковиця» – 2:2
ФК «Грозинці» – ФК «Волока» – 0:4
Турнірне становище після ІV-го туру
Група 1
1. Том-студіо – 10
2. Фазенда Чернівці – 7
3. ФК Садгора-Чорнівка – 5
4. ФК Садгора-Чорнівка-2 – 0
Група 2
1. ФК Іванківці – 10
2. ФК Брусниця – 7
3. ФК Дубівці – 6
4. Кадубовецька ТГ – 0
Група 3
1. ФК Магала – 10
2. ФК Бояни – 7
3. ФК Рокитне – 3
4. ФК Динівці – 3
Група 4
1. ФК Волока – 12
2. ФК Луковиця – 4
3. ФК Строїнці – 4
4. ФК Грозинці – 3
Пропонуємо вашій увазі розклад усіх матчів турніру на найближчий уїк-енд:
V тур
16-17.07.2022
Група 1
ФК «Фазенда» – «TOM Studio»
«Садгора – Чорнівка» – «Садгора-Чорнівка-2»
Група 2
ФК «Дубівці» – «Кадубовецька ТГ»
ФК «Брусниця» – ФК «Іванківці»
Група 3
ФК «Бояни» – ФК «Динівці»
ФК «Рокитне» – СФК «Магала»
Група 4
ФК «Волока» – ФК «Луковиця»
ФК «Грозинці» – ФК «Строїнці»